Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Calo Pet paszta jó?

Calo Pet paszta jó?

Figyelt kérdés
Adtatok már kutyusotoknak?
2011. ápr. 7. 14:09
 1/5 Bozsikrisz ***** válasza:

Én nem, mert a kutyám nagyon jó evő, de egy ismerősöm kutyája nem igazán.

Ha már másfél napja nem evett, akkor kap egy kicsit, attól erőre kap, és meghozza az étvágyát is. Szerencsére csak 3-4 havonta egyszer kell használniuk.

Miért kérdezed?

2011. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Kutyusomnak is vannak evési zavari, és gondoltam kipróbálom! Olvastam,hogy ez energia bomba!

2011. ápr. 7. 14:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod esetleg mennyi időn belül hat?
2011. ápr. 7. 14:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem evési zavarra való, hanem ha beteg a kutya és nem eszik, akkor azzal úgymond életben lehet tartani. Attól nem lesz jobb evő, hogy ilyet adsz neki. Ha nem betegség van az evészavar hátterében, akkor más megoldást kellene találni, mert ez csak elfedi a problémát, de meg nem oldja!
2011. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyáknak való Béres cseppet!régen az én kutyusomnak se volt étvágya,eléggé rossz evő volt de ez nagyon hamar meghozta az étvágyát és még vitamint is tartalmaz.tényleg nagyon jó!
2011. ápr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!