Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most kit tekint gazdának a...

Most kit tekint gazdának a kutyám?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám,(6 hónapos) és most nem tudom hogy engem tekint gazdájának, vagy anyukámat. Én tanítom, etetem, játszok vele, de ha sétálunk hozzá húz, és őt látja napközben. Sokszor volt már (és még van is) hogy kimegyek hozzá, leülök, hogy megsimogassam, és elmegy.
2011. ápr. 7. 16:44
 1/9 anonim válasza:

az attol is fugg h milyen fajta.Vannak ugymond egyemberes kutyak ,akik csakis egy embert ismernek el gazdanak,ezek tobbnyire a "harci" kutyak.A tobbseg ,az ilyen csalad kedvence fajta viszont tobbnyire az egesz csaladot elfogadja ,es nincs olyan a h csakis egy embert ismerene el gazdikent.

De ez nagyban fugg a nevelestol.

2011. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Golden Retriever, de mondom én tanitom, játszok vele etetem, anya csak kint van vele néha. De mégis őt kedveli jobban.
2011. ápr. 7. 16:56
 3/9 anonim ***** válasza:
A goldi családi kutya, egész családodat szereti valószínű, meg még kölyök is mindenkinek örül akit meglát...Itt kutyák között is különbség van,..nekem például a kuvaszok imádják a családomat, de én vagyok az a személy akinek, ugranak a szavára. Elfogadják az egész családot, de mivel én képeztem őket, én vagyok a főnök nekik
2011. ápr. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
.Én szerintem mindkettőt gazdának tartja,és ő ahhoz megy,akihez kedve van.Nekem így van a macskámmal,a tesómhoz megy inkább,ha ő is a közelben van.. vagy apukámhoz . De máskor jön hozzám is : hizeleg,dorombol.Szerintem adj több hizelgést a kutyádnak,és akkor inkább hozzád hajol .. és az anyukádhoz már nem annyira. (Saját véleményem)
2011. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xnorkax ***** válasza:
A golden retriever családi kutya, minden egyes családtagot (és még az ismeretleneket is:D) imád. Kölyökkorától kezdve az anyukáddal tölti a nap nagy részét? Ez sok mindent megmagyaráz. Hozzá valószínűleg jobban ragaszkodik. De még kölyök, ez változhat. Az én kutyám 5-6 hónapos koráig mindenkit imádott, mindenkinek örült, előbb lecsökkent ez a családi körre, később pedig inkább rám. Bár anyukámat ő is imádja, de pl behívni, tanítani csak én tudom. Amúgy el van mindenkivel. :D
2011. ápr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem anyukámmal van egész nap, de nagyon foglalkozik vele, de őt látja bent a házban napközben
2011. ápr. 7. 18:59
 7/9 xnorkax ***** válasza:
Akkor érthető.
2011. ápr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi, elírtam, azt akartam hogy NEM foglalkozik vele, csak látja. bocsi
2011. ápr. 7. 20:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyámmal is ez volt, egész nap vele voltam, de a többi családtagomnak jobban örült az elején. Ki is akadtam, de rájöttem, hogy azért, mert engem már megszokott maga körül és természetesnek tekintette, hogy ott vagyok.

Egyébként a goldenek tényleg mindenkit imádnak :)

2011. ápr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!