Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha meghal egy kutya, akkor a...

Ha meghal egy kutya, akkor a többi szólna a gazdának?

Figyelt kérdés
Szóval ha van 2-3 kutya a háznál, és meghalna az egyik, akkor elkezdenének ugatni, vagy valahogy figyelmeztetni a gazdát?
2011. szept. 11. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

Nem.

De lehetnek szomorúak, de ha a kutya meghal, már elötte érzi, h neki anyi, akkor elmegy messzire a kert végére, keres egy helyet és ott tölti hátra lévő életét!(1-5óra) De a kutya direkt messzire elmegy, mert a tudja, h a gazdi szereti, meg "A kutya jobban szereti a gazdáját mint saját magát", direkt elmegy messzire, h gazdinak ne fájon ha "elmegy".

2011. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia!


előzőnek: a mi kutyánk egy családi bográcsozás közben halt meg, a közelünkben választott helyet :((.


Nem teljesen a kérdésre válasz, de amikor a spánielem már süket volt és vak, ha a beagle meglátott engem, mindig szólt a spánielnek! Bökdöste az orrával, hogy itt a gazdi! Pamacskám meg csak nézett körbe vaksin, hogy hol??? Sőt, mivel pamacsnak már nem tudtam szólni, mert nem hallotta, mindig a beagle-nek mondtam, hogy keresse meg. És mindig megkereste nekem! Annyira aranyos volt mind a 2...hiányoznak.

2011. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Akiteki ***** válasza:
Nem szólnak. Talán úgy gondolják, hogy alszik. Mikor hazaértem, már merev volt a kis teste a kutyaházban. A többiek simán követelték a vacsorát, nem tűnt fel nekik. Mikor eltemettük, utána kezdték keresni.
2011. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!