Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya pórázra szoktatása (? )

Kutya pórázra szoktatása (? )

Figyelt kérdés
A kutyámat nem lehet sétálni vinni mert megőrül a póráztól rárakjuk és ugrál nem bír magával ha ki viszem az utcára akkor nem zavarja a póráz akkor húz az utcán már vittem sétálni de ott nem tanul meg az udvaron akarom tanítani ott meg zavarja a póráz! Hogy szoktassan pórázra? 1 éves Golden és Labrador keverék!
2011. ápr. 8. 15:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Furcsállomm, mert a kutyák szeretik a sétát és hamar összekötik ezt a pórázzal.

Talán a séták nem voltak számára vonzóak, talán csak a fegyelmezésről szóltak. Pedig ezt játékosan kell kölyökkorban tanítani.


De az jó, ha valaki személyesen fog segíteni, mert virtuálisan ezt nem lehet.

2011. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Szerintem mikor sétáltattam azt tetszett neki! Jó nem tudtam elengedni mert nem jött volna vissz de futottam vele meg volt, hogy leengedtem a patakba póráz nélkül mert imád fürdeni.
2011. ápr. 13. 16:30
 13/14 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezt kölyökkorban naponta megteszitek - szerintem ma nincs gond a pórázzal.

De sebaj, talán aki jön, majd tud segíteni, mert most sem késő.

2011. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen, az a lány aki jött nagyon sokat segített! Sétánál rá se ismertem volt néha egy kis húzás de elég jól viselkedett főleg ahol nem volt kutya majd el fog jönni néha hozzán segíteni meg adott tanácsokat! Köszönöm a válaszokat!
2011. ápr. 17. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!