Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miután a lánykutyusom párzott...

Miután a lánykutyusom párzott a fiú kutyámmal akkor kell e még hogy tüzeljen utána ha előtte nem tüzelt igazából, vagy az gond?

Figyelt kérdés
Van egy keverék kutyusom és kb. 6 napja hogy összeragadt a fiú kutyánkkal,de előtte a tüzelése nem volt jelentős mivel csak 1-2 csepp volt neki, viszont a párzás után is megmaradt ez neki és mostanában meg egy kicsivel több ilyen csepp van a betonon.És nem tudom ,hogy ez mennyire normális vagy sem, mert korábban amikor tüzelt már az elején renden tüzelt nem úgy mint most.Vagy is befolyásolhatja hogy már nem fiatal??Remélem tudtok válaszolni mert orvos szerint ez normális aki megnézte viszont itt amiket olvastam elkezdtem aggódni hogy lehet hogy nem is normális ez a dolog.
2011. ápr. 8. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Ha az orvos szerint normális, akkor én inkább azon pörgetném magam a helyedben, hogy amúgy sem fiatal kutyámat nem teszem ki az ellés kockázatának, és inkább elviszem ivartalanítattni.

És vajon mi lesz a kölykökkel? És eddig mi lett a kölykökkel?

2011. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Na hát ezt inkább nem is kommentálom...
2011. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Már megint egy ostobaságból szaporító...
2011. ápr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosod egy állat.

ne szaporíts könyörgöm. öreg kutyára ráengedsz egy kant, azt se tudod mik a tüzelés szakaszai, ha magára engedte és még mindíg vérzik, sőt jobban, akkor ott baj van.

menj egy másik orvoshoz és ivartalaníttasd azt a szegény állatot

2011. ápr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
76%
Fedezés utáni visszavérzés akár gyulladás jele is lehet.
2011. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem egy ostoba szaporító vagyok(úgy hogy nem ismersz ne ítélj, mert ez bunkó dolog), és külön voltak zárva a kutyák és amikor észrevettük hogy a fiú kutya mégis bejutott a lányhoz akkor már késő volt mivel összeragadtak és, ha tudni akarod tudom hogy melyik kölykével mi van mivel családban ajándékoztuk el őket.10 éves ,és mivel korábban nem volt ilyen gondja ezért el is vittem az orvoshoz aki eddig mindig kezelte és akihez minden évben vinni szoktuk, csak én ahogy keresgéltem láttam hasonló kérdést és gondoltam hogy megkérdezem hogy mások mit gondolnak.De látom fölösleges volt mert itt bunkók az emberrel és úgy ítélkeznek hogy nem is tudnak mindent.
2011. ápr. 8. 20:05
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja még annyit én csak tanácsot kértem akkor miért szóltok le, nem az a fajta gazdi vagyok aki le se sz.rj. a kutyáit akkor eleve nem élne meg 10 évet ha én annyira rossz lennék, és azért kérdeztem mert hiába nézte meg az orvos én mégis aggódtam érte , az meg szerintem nem az én hibám hogy mégis összekerültek, mivel mi mindent megtettünk hogy ez ne következzen be.Azt sajnálom hogy egy választ leszámítva a többi semmit se segített.Annak az egy embernek meg köszönöm szépen, és elviszem máshoz is mert a végére akarok járni hogy mitől van ez így.
2011. ápr. 8. 20:21
 8/15 xnorkax ***** válasza:

Ha mindent megtettetek volna, nem lenne most vemhes a kutyád. Ráadásul ennyi idősen? Gondolkozz már, olyan, mintha 60-70 évesen szülne egy nő.

Ivartalanítsd, amíg nem késő. Nem csak a nem kívánt utódok miatt jó, hanem megelőzhetsz csomó betegséget, amik idős korban gyakran támadnak.

2011. ápr. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szaporító vagy MERT:


*NEM TÖRZSKÖNYVES KUTYÁKAT, KENNEL NÉVVEL ELLÁTVA PÁROZTATSZ

*KEVERÉK KUTYÁT PÁROZTATSZ

*10 ÉVES SZUKÁT PÁROZTATSZ

*FOGALMAD SINCS HOGY MŰKÖDNEK A KUTYÁK (PL. TÜZELÉS)

*OLYAN NINCS HOGY NEM TUDOD MEGAKADÁLYOZNI, HOGY ÖSSZERAGADJANAK

*A KEVERÉK KUTYÁD NEM IVARTALANÍTOD


NEM MAGADNAK KÖSZÖNHETED, HOGY 10 ÉVET ÉLT EDDIG A kutyád.


Szerinted, hogy lehet, hogy mi megtudtuk akadályozni, hogy ne ragadjanak össze a kutyáink?!


mert felelősségteljes gazdák vagyunk. ráadásul:


*szűrt törzskönyves kutyákkal,

*kennel névvel

MÉGSEM "SZAPORÍTUNK" FELELŐTLENÜL!!!


Tudod mit tehetsz kutyád érdekében ha annyira szereted?

Vidd el ivartalanítani!


Remélem örülsz hogy tőled meg a hasonló emberektől van tele a menhely!!!

2011. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7%

Miért kell azonnal mindenki fejét leordítani, letámadni ? Talán a sok felhívásnak, példabeszédnek nagyobb hatása lenne, ha nem ilyen agresszív módon menne a kommunikáció.

A legtöbb embert meg lehet győzni,felvilágosítani, de nem támadással, hanem nyugodt érveléssel, jó példákkal.

2011. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!