Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után milyen ételt?

Ivartalanítás után milyen ételt?

Figyelt kérdés
Ma délután műtötték kutyumat,az orvos azt tanácsolta,ma már semmiképp ne adjak neki enni.Holnap este viszont rendesen kaphatja a vacsoráját.Kérdésem az lenne,kell-e ilyenkor valamivel,,lightosabb",epe/gyomorkímélő ételt adni?Nem tápos kutyus.
2011. ápr. 8. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem tekintettel arra, hogy már nagyon éhes lesz, ne egyszerre add a kaját neki, hanem mondjuk két részletben, pár óra eltéréssel. Mivel holnapra már végképp kimegy belőle az altató utóhatása, így nem hiszem, hogy rosszul lenne a megszokott kajájától, szerintem nem kell gyomorkímélőbb ételt adni neki. Arra azonban vigyázz, hogy az ivartalanítás miatt valószínűleg megnő az étvágya, akár 4-5* annyit is megenne, mint eddig, és hízásra hajlamosabb lesz. Sokat mozogj vele, és próbálj ellenállni a repetáért könyörgő szemeinek. :)

21/l

2011. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen!:)Holnap akkor lehet,hogy tényleg adok neki reggel is egy kicsit.Másik kutyusom is ivartalanítva van,nála úgy-ahogy sikerült megőrizni az,,alakját",bár télen azért felszed egy kicsit,ilyenkor,tavasszal kezdjük ledolgozni azt a plusz egy-két kilót:)

2011. ápr. 8. 20:48
 3/6 xnorkax ***** válasza:
Én főtt husit ajánlanék, mondjuk csirkehúst. (ha nem allergiás rá)
2011. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,igen,én is gondoltam rá:)Csirkefarhátat és nyakat szoktunk nekik főzni,de gondoltam most pár napig egy kis csirkemellre,húslevesre:)
2011. ápr. 8. 20:52
 5/6 xnorkax ***** válasza:
Ha szereti a húslevest, akkor hajrá. :) Az enyém valamiért utálja xDD
2011. ápr. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én az első 2 napban inkább olyat adnék, amit könnyen emészt, és nem lesz kemény a széklete. Pl. főtt húst rizzsel, de azért belekeverhetsz pár szem tápot.
2011. ápr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!