Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriever vagy Husky?

Golden Retriever vagy Husky?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 10:18
1 2
 1/11 gfero ***** válasza:
nekem a Husky sokkal jobban tetszik.
2011. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Golden Retriever ^^,
2011. ápr. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ég és föld a két kutya.

külsőre nekem a husky.

belsőre a golden (pont egy goldink van itthon)

2011. ápr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Külsőre és belsőre is a golden.
2011. ápr. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 xnorkax ***** válasza:

Tényleg ég és föld ez a két kutyafajta...

Nekem a golden retriever szimpatikusabb, de természetesen a husky is ugyanolyan csodás fajta.

2011. ápr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem a golden szimpatikusabb külsőleg és belsőleg is.A husky se rossz de engem idegesítene,ha egy olyan kutyám lenne ami ugatás helyett csak vonyítani tud. :S
2011. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A goldi! Könnyebben kezelhető, igazi családi kutya! Kedves, játékos, könnyen nevelhető! A husky viszont elég makacs, csavargós fajta, nehezebben kezelhető...De külsőre mindkettő szép, belsőre a goldi szimpatikusabb..
2011. ápr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Természetesen családi kutyának választanánk egyet.És ahogy látom a goldi jobb.
2011. ápr. 9. 20:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Családi kutyának inkább a goldit javasolnám.Én személy szerint a huskyt tartom az egyik leggyönyörűbb fajtának és inkább azt választanám,de tény,hogy egy goldent sokkal könnyebb nevelni és család ill gyerekcentrikusabb is.(Igaz,a husky is imádja a családját,gyerekeket,az északi kutyák mind ilyenek,igazi falkaállat)A husky igen makacs,nincs előtte kerítés,imád szökni és ami neki nem tetszik,azt nem fogja megcsinálni senki kedvéért-ellenben gy goldennel,aki minden pillanatban a gazdája óhaját lesi.A husky függetlenebb kutya és határozott(de nem durva!)nevelést igényel.A goldinál viszont vigyázni kell,hogy mindenképp csak jó helyről,tenyésztőtől vegyétek!Mostanára igencsak túlszaporított fajta lett,és rengeteg a rossz idegzetű,dp-re hajlamos,beteg kutya.
2011. ápr. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. ápr. 10. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!