Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan játszak amstaff kutyámmal?

Hogyan játszak amstaff kutyámmal?

Figyelt kérdés
Elég hülye kérdés, de nem vagyok biztos benne. Van egy 4 és fél hónapos amstaff kölyköm és nem tudom mennyit engedjek meg neki játék közben, mert elég durván játszik ami amúgy nem baj csak aggódom, hogy nem lesz-e agresszív felnőtt korában is ha játszik vele valaki. A neveléssel amúgy nincs gond csak erről nem tudok dönteni. Csak olyanok tanácsait várom akik már sikeresen felneveltek amstaffot.
2011. ápr. 9. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Én válaszolok, amint megmondod mennyi idős vagy ;)
2011. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ez hogy jön ide?

amugy ha tényleg ennyire érdekel jó helyen vagy a gyakorikérdések.hu-n irj egy kérdést és oda leírom, mert itt én kérdezek.

2011. ápr. 9. 19:33
 3/7 A kérdező kommentje:

amugy a kérdésem lényege nagyon egyszerű.

hagyjam, hogy morogjon és erősen harapdáljon vagy ne?

mert a másik kutyámnak hagytam és normális lett csak a kettő nincs egy súlycsoportban.

2011. ápr. 9. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:

Hmm..válaszaid alapján max. 14-15 vagy...és nem adtam volna a kezedbe amstaffot.


De a kérdésre válaszolva:

Nem, ne hagyd, hogy morogva harapdáljon, ezt egy kutyának sem lenne szabad hagyni.

2011. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ de nagyon nagy tévedésben vagy és ne akard megmondani hogy kinek milyen kutya kell mert már nem egyet felneveltem.
2011. ápr. 9. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én amstaffom is így játszott régen. Konkrétan nem hajolhattam le hozzá, nem nyúlhattam hozzá, simogatni se lehetett, úgy harapott.

Ez egy kiskutyánál teljesen normális, de meg kell neki tanítani, hogy mi a megengedett viselkedés.

Én azonnal abbahagytam a játékot vele, ha megharapott.

Le kell tőrni a kicsike szarvacskáját. :D

Azt is csináltam, hogy megfogtam a grabancát, és lenyomtam a földre, amíg meg nem adta magát. Tudnia kell, hogy ki a főnök.


Remélem tudtam segíteni, és sok sikert a kutyuli neveléséhez! :)

2011. ápr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Pár jó tanács:

-ne hagyd hogy morogjon,erősen rá kapjon a kezedre, felugráljon rád

-ne hagyd hogy ő kezdeményezze a játékot vagy a sétát vagy a simogatást stb... te döntöd el hogy mikor van játék

-Te fejezd be a játékot mikor még elven és ne ő hagyjon ott téged Te döntsd el hogy mikor legyen vége a játéknak

sok sikert és ajánlom hogy keress fel egy kutyaovit :D

2011. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!