Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bernáthegyi játékos?

A bernáthegyi játékos?

Figyelt kérdés
Játékos, inkább alvós? Meleget hogy bírja? Beteges? A vizet szereti? Mennyi időközönként kell fürdetni? Elég heti 2x átfésülni hetente? Mennyire tanítható? köszi.(:
2011. ápr. 9. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább alvós,meleget nem nagyon bírja, de imádja a vizet. Havonta 1-2x fürdetsd 8attól is függ h milyen koszos), néha fésuld át a szőrét. Nagyon okos kutyusok :)
2011. ápr. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem Bernáthegyim van úgyhogy adok pár infót az én tapasztalataimból. Nekem inkább alvósabb nem az a játékos fajta tehát eldobok neki valamit tuti nem hozza vissza.A meleget nem nagyon szereti.Beteges mert nagytestű,figyelni kell,hogy kiskorában állandóan adjanak neki porcerősítőt mert a hirtelen növés nem tesz jót neki.A vizet nagyon szereti van a kertünkbe egy nagy tó,ha az idő megengedi mindig ott lubickol.Nem szabad nagyon sokat fürdetni mert egy speckó zsírréteg van a bundáján ami lepergeti a vizet ..ezért nem szabad sokszor fürdetni mert kimosod belőlle.Heti 2× bőven elég mondjuk attól függ rövid vagy hosszú szőrű a kutya mert nekünk rövid van és heti egyszer is elég,vedlésnél azért többször.A miénk nem annyira tanítható ül,fekszik,marad..ezeket az alapokat tudja de semmi..nagyon önfejű.Tanításra a legalkalmasabb a kaja,nem az ilyen jutalom falatok mert az utálja de ilyen husival simán megcsinál mindent mivel eléggé szeret enni:D
2011. máj. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!