Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok helyen látom, hogy a...

Sok helyen látom, hogy a kutya a gazdi ágyában alszik. Mit gondoltok, ott gondok lehetnek a falkavezérséggel?

Figyelt kérdés
Bár jelenleg kint kutyáim vannak,gyerekként én is mindig arra vágytam,hogy-mint a filmekben-én is úgy aludhassak,hogy egy igazi,puha kutyát ölelek.Valójában viszont ez a rangsor szempontjából mégsem előnyös,nem...?
2011. ápr. 10. 18:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem is egészséges az ember számára, én leginkább ezért nem tenném. Amúgy meg lehetséges, hogy a kutya akkor nem úgy tekint a gazdájára, mint egy kintre "száműzött" kutya.
2011. ápr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Miért ne aludhatnál a kutyáddal? Annyit tartass be nála, hogy csak a te engedélyeddel teheti meg. Pl lefekszel és vársz, majd hívod.
2011. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Jóval több mint 20 éve alszanak kutyáim az ágyamban,soha semmi eü.problémát nem tapasztaltam.
2011. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is az ágyban alszik a kutyusom.

DE csak akkor mehet fel az ágyra ha engedélyezem, csak a lábamnál alhat ahol van pléd még pluszba a lepedőn.

DE ezt csak akkor ha már tisztázva van a falkasorrend.

2011. ápr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%
Jah azt elfelejtettem írni hogy nem ezen fog múlni az egész ha többi szabályt betartod akkor nem lesz probléma.
2011. ápr. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát,lehet egy kutya tiszta és gondozott és jól nevelt,de kéremszépen,egy tányérból sem eszem vele és nem lubickolunk együtt a fürdőkádban.És ezerszer szívesebben veszem,ha a kedvesem bújik mellém,mintha éjjel arra kellene ébrednem,hogy a kutya nyalja a fülemet.Egyáltalán nem normális dolog kutyával aludni.Nem falkavezérségi,hanem egyéb személyiségi problémák miatt.
2011. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is velem alszik, és nem nyalogatja éjjel a fülemet, nem is jön a párnámhoz. A lábamnál elfekszik és kész. Amúgy is egy kistestű, rövidszőrű kutyáról van szó.
2011. ápr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:22

Nem az volt a kérdés, ki miért NEM alszik a kutyájával?

Jogod van nem aludni vele. Viszont aki akar, annak meg joga van aludni vele. Ha találkoznátok az utcán, nem látnál semmi extra jelet rajta, hogy kutyával alszik. .

Kb olyasmi ez, mint a beengedi a lakásba, vagy nem engedi be.

2011. ápr. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kutyafüggő, illetve adott kutya-gazda páros kapcsolatától függő. Egy bizonytalanabb gazdinak nem szerencsés engednie, ha falkavezér akar maradni, míg egy határozottabb, vezető típusú gazdánál ez nem jelent problémát. Ugyanez vonatkozik arra, ha a kutya domináns típus vagy behódoló, csak fordított értelemben.
2011. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy a kutya-gazdi kapcsolat rendben van, akkor az ilyesminek nincs jelentősége, a gazdi megengedheti ezt is. Ha viszont vannak problémák, akkor nem szerencsés megengedni, sőt, a szabályok betartatása segít helyretenni a kapcsolatot.
2011. ápr. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!