Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Melyiket Válasszam...

Szerintetek Melyiket Válasszam? (bövebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.!Az egyik b.nőmnek születtek kiskutyái 6db.Mind lány és én elvileg fiút szerettem volna(de ez most mindegy) van három kis barna és három fekete.Nekem a fekete kiskutya jobban tetszik mint a barna de van egy olyan kis barna amin olyan mintha zokni lenne :D És nagyon aranyos holnapra elkell döntsem melyiket kérem.!Kérlek segíts!!

Előre is Köszi.!

2011.04.11.


2011. ápr. 11. 17:08
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
barna. vagy tudnál linkelni képet?
2011. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezt neked kell eldöntened! Szerintem a zoknis kutyus különleges, ezért őt választanám. Holnap hozod el? Mennyi idősek? Milyen fajtájúak?
2011. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
72%
akkor válaszd a barnát ;)
2011. ápr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

ezt neked kell tudnod, hogy melyik szimpi igazán. szerintem ne csak a külsejüket nézd, hanem a viselkedésüket is, mert nem csak kívülről lehet egy kutya cuki, hanem belülről is. én pl azért választottam a kutyámat anno, mert olyan kis édesen birkózott a tesóival, és mindig ő nyert (:

szóval vedd a kezedbe őket, figyeld meg hogyan reagálnak rád, melyikük szeret a kezedben lenni, stb.

és arra is gondolj, hogy a kiskutyák egyszer majd megnőnek, és akkor talán már nem úgy fog kinézni, mint egy zokni.

2011. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Doruss ***** válasza:
100%

Azt, amelyik megfog. Csak van olyan.

Vagy ha nincs, akkor én azt választanám, amelyik a legkülönlegesebben néz ki, de nem csak azt nézném, hanem azt is, hogy milyen, hogy viselkedik a társaival, stb...

2011. ápr. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
A zoknis, az egyedi..:) személy szerint, mindig azt a kutyát választom, ami különb a többitől. De te döntesz...
2011. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Tyler913 ***** válasza:

Milyen kutyakrol van szo?

Amugy ahogy elottem is irtak,a szin a legutolso szempont legyen a kiskutya valasztasanal.Figyeld meg oket alaposan!

Olyat valassz,aki se nem alfa,se nem omega,tehat nem tul dominans a testvereivel szemben,de nem is folyton alulmarado,"outsider" kolyok.Az arany kozeput a celszeru,tehat kiegyensulyozott kutya.

Ha kiszurted a tulsagosan eroszakos ill. tul visszahuzodo kolykoket,a megmaradokkal erdemes par "tesztet" elvegezni.Vedd kulon oket egyenkent,vedd ki oket a helyukrol,es rakd mondjuk a kertbe vagy vidd egy masik szobaba.Nezd meg,hogy reagal a kolyok: ha nagyon felos,maga ala pisil,akkor kilove.Ha viszont a kezdeti ilyedtseg elmulta utan batran "felfedezoutra" indul,az jo jel.Kelts zajt a kozeleben (pl. kulcscsomoval),es nezd meg,hogy reagal,mennyi ido alatt nyugszik meg a kezdeti (termeszetes) ijedtseg utan.Ha hamar,akkor erdemes lehet ot valasztani.Probald magadhoz hivni,figyeld,odajon-e kivancsian.Nezd meg alaposan a testet: tomornek es "masszivnak" kell lennie.Ha a farka nagyon gorbe pl. oldalra,az rossz jel,gerincproblemakra utalhat.Nezd meg a szemeit,nem kancsal-e,lat-e rendesen.


Soha ne valassz kutyat szanalombol,vagy mert "cuki a zoknija",inkabb arra koncentralj,hogy a legjobb idegrendszeru,legkiegyensulyozottabb kolykot hozd el.

2011. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Köszi a Gyors Válaszokat.


1.Ha feltöltöm a képeket amiket csináltam akkor felteszem.

Vanyyy. nem holnap hozom elöket hanem három hetes korukban.ma hajnalban születtek(még a markomban is elveszik :D) Háát nem tudom kevér kiskutyák.

2011. ápr. 11. 17:46
 9/25 A kérdező kommentje:

4.Köszi Oké csak még picik.

Doruss Köszi:D

5.Köszi:)

17:44-es köszi de tudod nagyon kicsi ma hajnalban születtek egy dobozban vannak az annyuk meg is harapott pedig csak őt akartam megsimogatni.

2011. ápr. 11. 17:52
 10/25 anonim ***** válasza:
3 hetesen elhozod?? egy kölyöknek minimum 7-8 hetes koráig az anyja mellett a helye! 3 hetesen még nem szabad elválasztani...
2011. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!