Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezt miért csinálják a kutyák?

Shelli kérdése:

Ezt miért csinálják a kutyák?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=tJgMueh-zLM&feature=related

Meg a farokkergetést sem érte....


2011. ápr. 12. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a videón láthattunk egyáltalán nem normális és nem is gyakori, sőt, én még ilyen viselkedést soha nem is láttam, csak ezt a videót még egyszer régen. Én valamilyen ideggyengeségre tippelek a videón látható kutyusnál.


A farokkergetést sokminden kiválthatja. Stressz, feszültség levezetés, játék, betegség... stb.

2011. ápr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Durva
2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezt láttam vmeik oldalon ez a kutya idegbeteg oda is volt irva a vidi alá
2011. ápr. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ilyet még én sem láttam. Egyáltalán nem normális, ha egy kutya a saját lábára morog.
2011. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy megsajnáltam szegénykét...
2011. ápr. 12. 15:20
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem tök cuki,lehet h volt vmi agyműtétje(pl daganat)és agykárosodása van,én erre tippelnék,a farkukat sztem akkor kergetik ha viszket
2011. ápr. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 zsuzsabazsa ***** válasza:

Ezt azért csinálja, mert a lába el akarja venni a csontot a szájától! :-)))


Persze, hogy idegbajos.

2011. ápr. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy csak unatkozik és nincs kivel játszania. bár ez a nagyon optimista hozzáállás.
2011. ápr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mert a hülye kutyatartók akik még jót röhögnek az egészen a háttérben azzal szórakoznak, hogy egy damillal mozgatják a kutya lábát aki valószínűleg eleve egy elkényesztetett "család kedvence"-mivel nem saját akaratából mozog a lába ezért egy idegen betolakodóként értelmezi az egyébként is agresszívan az ételét védelmező, magát domináns egyednek képzelő szerencsétlenség

ez pl. állatkínzás a javából, pszichológiai terror!

2011. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem mozgatják damillal! Ez tuti.
2011. ápr. 13. 07:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!