Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az alábbi kutyafajták közül...

Az alábbi kutyafajták közül nektek melyik tetszik a legjobban (miért? ), melyiktől féltek, melyik volt vagy van nektek?

Figyelt kérdés

Német juhász, Óriás Schnauzer, Dobermann, Cane corso, Holland juhász, Malinois.

Óriás Schnauzerból só-bors vagy fekete színváltozat tetszik jobban? Dobermannból fekete vagy barna tetszik jobban?


Nem azért kérdezem, mert szeretnék kutyát vásárolni. Csak a véleményetekre vagyok kíváncsi!(Nekem már van 2 kutyám)

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. ápr. 12. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem fekete Dobermann és Cane corso tetszik a . De egyiktől se félek, csak a felelőtlen gazdáktól.
2011. ápr. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Egyik sem volt még, de ha választhatnék egy dobermannom lenne, abból is ilyen:(fekete)

[link]

Egyiktől sem félek, nem fajtafüggő. Jó, a kuvaszoktól tartok, de csak mert azok mindig megkapnak...

A Schnauzer is gyönyörű. Ő lenne a második kiszemeltem. Persze fekete színű:)

2011. ápr. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Én kislánykoromban nagyon féltem a nagyméretű kutyáktól, az összestől. De volt egy ismerős, ilyen félig rokonszerű, akinek volt német juhásza, és az nagyon tünemény volt (anno voltam 5 éves), azóta imádom ezt a fajtát. Megszerettette velem a "picibocitípusú" ebeket

A Dobermannt alapból nem szeretem. Nagynénémnek volt, és mindig feldöntött, ugatott vicsorgott rám, szintén még pindúr voltam. Ez valahogy belém rögzült, hogy félnem kell tőlük. De mint kutya nagyon tetszik (fekete).

Snacikkal semmi bajom, imádom őket!

Leonbergit, bernáthegyit szintén imádom. Ha nem panelban laknánk, akkor tuti, hogy lenne 1-2.

De ami most nagyon nyerő nálam, az a cane corso. Gyönyörű állatok.

2011. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Félni egyiktől sem félek.

Német juhászkutyám van. Rajzos 11 éves idén lesz 12. A felsoroltak közül a Dobermann tetszik a legjobban (illetve a német juhász, de hát az van). Dobermann az egyik kedvenc fajtám. Fekete színben tetszik akárcsak az óriás snaci. Bár személyesen még nem találkoztam óráis schnauzerrel. A malinois is tetszik, elég jó munka kutyák. Okosak, szeretnek dolgozni akár csak a holland juhász. Cane corso is szép, de inkább Dobermann.

2011. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Fekete dobermann - a harmadikhoz van szerencsém, gyönyörű, okos

Második helyen az óriás fekete snaci.

Cane corso is csodás, olyan szép ébenfekete

a többi fajta is nagyon szép, de más karakterek.

Nekem mindig a nagytestű kutyák tetszettek

2011. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem ezek közül a Doberman-barna színben,A snauzer feketében(rokonomnak volt két ilyen kutyája,és nagyon jó tulajdonságúak voltak,valamint jó házörzők)Tetszik a német juhász(szerintem nincs olyan kutyás akinek ne tetszene-ez alap:)),Illetve ha lenne kertes házam,én cane corsót vennék.
2011. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok én is,ahogyan Zayra írta,a kutyáktól alapból nem félek,maximum ha a gazdi,,tesz"róla(vagyis éppen semmit nem tesz)hogy a kutyájától félni kelljen...Nekem a felsoroltak közül a dobermann a nagy kedvenc,abból is a fekete.Intelligens,nemes,büszke és gyönyörű kutyák,szerintem egy jól nevelt dobermannál szebb látvány nem sok van:)
2011. ápr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 D.O.81 ***** válasza:

Üdv!


Cane Corso!


A dobiból a kék, vagy az albínó mint szín szerint (Szeretem a ritka variánsokat), de az eredeti modell sem csúnya.


Üdv!

2011. ápr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 D.O.81 ***** válasza:

Ja bocs ez lemaradt (eza "géppuska-kezűség" hátránya):


És egyiktől sem félek.


Jelenleg Corsom is van, meg két keverék, de a Corso viszi a pálmát minden tekintetben.


Hali!

2011. ápr. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!