Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német juhász kiskutyáknál...

Német juhász kiskutyáknál mennyi idős korban lehet elkezdeni a pórázon való vezetés tanítását?

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 15:03
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nincs időhöz kötve én már 3 hónapos korába vitem hogy minél hamarabb megtanulja..
2009. márc. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Valóban nincs korhoz kötve. Amit mindenképp várj meg: a kutyának meg legyenek a kombinált oltásai, és legalább az első veszettség elleni oltása. Ha ezek nincsenek meg, ne menj vele hosszú sétákra, túl kockázatos.

2009. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Két fontos dolgot tarts szem előtt mielőtt elkezded:

Az egy dolog, h szoktatod, h ne legyen számára idegen a póráz és a nyakörv, de!!

- ha pórázon van, akkor követeld meg tőle azt, amit felnőttként is el fogsz várni tőle - ám mivel ez nagy koncentrációt igényel, ne tartson sokáig és mindenképp játékosan, jutalom segítségével, ha ismeri akkor klikkerrel csináljátok

- már kicsiként se engedd, h húzzon - ha 5-10 kilósan lehet neki, akkor 40 kilósan is fogja, leszoktatni macerásabb, mint nem is engedni

2009. márc. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már 2 hónapos korában ráraktam a lakásban hagy mászkáljon úgy, aztán pedig már én is fogtam a végét.követtem még nem rángattam, 3 hónapos korában pedig rövid sétákra mentünk.is igaz, ne hagyd akkor sem h húzzon
2009. márc. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
otthon gyakorolni lehet bármikor, kivinni az első veszettség oltás után egy héttel.
2009. márc. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3 honapos koratol mar lehet nyugodtan
2009. márc. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!