Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség kéne német doggal...

Segítség kéne német doggal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy lakásban nehéz tartani?Mert nekem van egy fiatal dogom és télen valószínűleg bent fogom tartani!Hogyan tudnám szobatisztaságra nevelni,mert valahogy nem akar összejönni a dolog!?

Egyáltalán lakásba való ő,mármint természetesen kiviszem majd sétálni,de az éjszakát mindenképpen bent töltené!?


2011. ápr. 14. 09:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Jó hát ez mindenkinek az egyéni dolga...mit csinál a kutyájával. De legtöbb kutyának, nem az a nagy élmény, hogy ameddig a gazdi oda van, ő az ablakon keresztül nézeget ki és mikor végre valaki hazaér és szerencsétlen engedélyt kap rá hogy lemenjen mászkálni kicsit...akkor alig várja, mert már majd össze hugyozza magát...Én is panelban lakom, látom az itteni kutyákat, vizsla bullmasztiff alakkal, tacskó doboz formára hízva...stb de azért biztos jól érzik magukat.
2011. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szeret kint lenni,amikor meleg,de amikor kicsit hűvősebb akkor bejön!Nem egy mozgolódós fajta,egész nap aludna,ha tehetné,köszi az eddigi segítséget,megnyugodtam,hogy nem lesz gond a félig lakásban tartás!:o)
2011. ápr. 14. 10:07
 13/17 A kérdező kommentje:
Van egy másik kutyám is,unatkozni nem fog,nem panelban lakom,hanem kertesben és nincs olyan hogy valaki nincs itthon,mindig van itthon valaki!
2011. ápr. 14. 10:11
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem rád irtam, általánosságban aki...
2011. ápr. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Általánosságban is az van, hogy két végletről beszélgetünk. Mert a kutyának az sem boldogság, hogy kint ül a kertben, és egész nap repesve várja azt a három percet, amikor a gazdi megérkezik és a kaputól a házajtóig vezető úton beszél hozzá. Az agyonhízlalt naponta háromszor pisilni lemenő tacskó meg a másik véglet. Egyik sem jobb a kutya szempontjából mint a másik. Persze, a legideálisabb az, ha van kert, de bemehet a házba, és még sétálni, bandázni is viszik naponta.
2011. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
nekem a kedvenc fajám a dog, szerencsés vagy hogy van neked :) sokat olvasok róluk de biztos nem tudok annyit mint egy tapasztalt dogtulajdonos... de azok alapján amiket olvastam szerintem sem lesz gond ha bent lesz... attól hogy ilyen óriásiak nem azt jelenti hogy napi 10 km-t kell futkosniuk... pedig sokan a mérethet viszonyítják a mozgásigényt... és szerintem igen jól ellessz a lakásban..:)
2011. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek kertes házban van, de a kutya bent van egész nap, télen-nyáron. Bent is alszik. Nem rosszalkodik bent. Lusta fajta, szóval nem rombol és nem pörög otthon. És ha kirakják, be akar menni, tehát jól érzi magát bent.
2011. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!