Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítség! Német fordítás!?

Segítség! Német fordítás!?

Figyelt kérdés

Ezt a levelet le tudná nekem valaki jó németes fordítani? Nagyon megköszönném!

Kedves Máté,

nagyon örülök a hétvégi meghívásnak,azonban sajnos megbetegedtem.Pont ez a négy nap,nagyon sajnálom.Az orvos szerint tüdőgyulladásom van,ami sajnos azt jelenti,hogy legalább 2 hétig ágyban kell maradnom.Nagyon szomorú vagyok,hogy nem látogathatlak meg,pedig már rég vártam erre a találkozásra,de 2 hónap múlva a tánccsoporttal Granzba utazunk és akkor megpróbállak felkeresni.Megfelel neked az augusztus 13. és 20. közötti hét?? Várom válaszod.Üdv.:L


2011. szept. 14. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Lieber Máté,

ich freue mich sehr über die Wochenendeinladung, aber ich wurde krank. Tut mir Leid, aber ich kann nicht gehen. Mein Arzt sagt, dass ich Lungenentzündung habe, deshalb muss ich mindestens 2 Woche lang im Bett bleiben. Ich bin sehr traurig, denn ich kann nicht dich besuchen, weil ich seit langem auf dieses Treffen gewartet habe.

Aber ich werde nach 2 Monaten mit der Tanzgruppe nach Ganz fahren, dann probiere ich dich besuchen.

Hast du Zeit zwischen 13 und 20. August?


Ich warte auf deinen Antwort.


Viele liebe Grüße

L.


Ez az én fordításomban így néz ki, de biztos, hogy van benne hiba, néhol át is fogalmaztam kicsit, de remélem segít neked, viszont annak is örülnék, ha egy nálam okosabb személy kijavítana, ugyanis én is tanulhatnék belőle. :)

2011. szept. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj...nagyon örülök hogy írtál.Köszönöm a segítségedet! :)
2011. szept. 14. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Lieber Máté,

ich freue mich sehr über die Wochenendeinladung, aber ich bin krank geworden. Tut mir leid, aber ich kann nicht kommen. Mein Arzt sagt, dass ich eine Lungenentzündung habe, deshalb muss ich mindestens 2 Wochen lang im Bett bleiben. Ich bin sehr traurig, dass ich dich nicht besuchen kann, obwohl ich seit langem auf dieses Treffen gewartet habe. Aber ich werde in zwei Monaten mit der Tanzgruppe nach Graz fahren, dann versuche ich dich zu besuchen. Passt es dir zwischen dem 13 und 20. August?


Ich warte auf deine Antwort


Viele liebe Grüße

L

2016. nov. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!