Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A "Real nature" kutyatápról...

A "Real nature" kutyatápról van valakinek tapasztalata/ismeret?

Figyelt kérdés
A Freshnapf forgalmazza, prémium áron, de nem találtam interneten róla információt, saját honlapja nincs. Azt mondták, hogy nincs benne tartósítószer és tartalmaz mindenféle vitamint + zöldalga kivonatot, vetekszik a Royal Canin-nal, de nem tudom, hihetek-e ennek. Tudom, hogy nincs legjobb táp, de mégis arra törekszem, hogy megtaláljam a legegészségesebbet a kutyámnak.
2011. ápr. 14. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi is nagyon finnyásak vagyunk a kutyakaját illetően, de ez bevált és a spánieljeink nagyon szeretik.
2011. ápr. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Összetételre szerintem teljesen korrekt. Nincs benne tartósítószer, ízfokozó stb., sokféle hús van benne, barna rizs, tehát tényleg egészséges és jó minőségű.


Viszont az én kutyámnak nem igazán jött be. Egyrészt az "állaga" sem szokványos. Olyan, kicsit mint a zoo csemege (amivel az állatkertben lehet etetni pl. a zebrát:D) és nem tudtuk rendesen vízbe áztatni, mert nem szívja jól magába a nedvességet.


Ez még a kisebbik gond, inkább az zavart, hogy fogyott tőle az amúgy is vékonyka kutyám.


De ez kutyafüggő, valakinek beválik, valakinek nem.

2011. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekünk pont az állaga miatt jött be. sőt, kiegészítésként a konzervet is vesszük, és azt is imádják a kutyák.
2011. ápr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb mint a Royal Canin! Én a konzervet is kipróbáltam, az is nagyon jó, imádja a kutyusom:-)
2011. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!