Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kisbaba érkezése miatt megváln...

Kisbaba érkezése miatt megválni egy kutyától?

Figyelt kérdés

[link]


Felháborító szerintem. "szeretett kiskutyusunk"..


2011. ápr. 16. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát én biztos nem tudnék megválni a kutyámtól, éveken át hűséges társa valakinek és lemond róla...arra nem is gondol, hogy a gyerekkel össze szoktatni és semmi gond nem lenne...szerintem ez egy iszonyat felelőtlenség, ha meg tudta, hogy előbb utóbb gyereke lesz majd, minek vállalta be a kutyát? Ilyenek miatt vannak tele az utcák, menhelyek kilökött kutyákkal, megjön a gyerek onnantól kezdve feleslegessé válnak, aztán eredj...
2011. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
csak ha valamilyen oknál fogva mégsem lehet összeszoktatni őket, vagy másképp megoldani a dolgot,akkor a gyerek az első
2011. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én nem válnék meg a kutyámtól.Egyébként az egyik ismerősöm most szült babát.A kutya maradt.Annyi volt,hogy hagyták hogy a kutyu megszaglássza.Nem volt semmi gond a kutya elfogadta!Sőt azóta ha sír a baba,a kutya az első aki ott terem
2011. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagy felelőtlenség...nem nagy ügy összeszoktatni a babát a kutyával, legalábbis ha már vállalt egy kutyát ennyit minimum megtehetne érte. Ez a legkönnyebb, elajándékozni...mikor értik már meg az emberek, hogy felelősséggel tartozunk a kutyáink iránt, akiket az otthonunkba fogadtunk?!
2011. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én semmiért sem adnám oda a kiskutyámat senkinek, pedig 6hós kismami vagyok. Annyi biztos, hogy elején a tisztaságra jobban oda kell figyelnem, de hogy elpateroljam a lakásból..áá nem! szoros kapcsolat van közöttünk, ő volt az első aki tudta, hogy kisbabát várok, hiszen míg előtte sosem folyton a pocakom szaglászta és rátette a fejét :D nem sokkal később ki is derült a pici :D azóta is hozzábújik a pocimhoz ha mellettem van :D kis kedvenc volt mindig is, de szerintem nem lesz féltékeny a babára hiszen őt sem fogom elhanyagolni, nincs is jobb egy közös sétánál :D
2011. ápr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenen én is fel tudok háborodni... Amikor megvette azt a kutyát, tisztában kellett hogy legyen vele, hogy tizenévekre vállal érte felelősséget, ami alatt akár családot is alapíthat. Ha egy baba érkezése számára nem összeegyeztethető a kutyatartással, akkor eleve ne tartson kutyát. Egy kutya ugyanis nem egy üvegváza, hogy ha féltem tőle a gyerekemet, akkor felteszem a szekrény tetejére...

Nekem nagytestű kutyám van, bent él velünk, a fiam érkezésekor az új családtag neki is be lett mutatva, megszagolta, odaengedtem (persze nem nyalogathatta), hogy ismerkedjen vele, azóta lassan 5 év eltelt és a legjobb barátok. Sajnálom a baba miatt kitett kutyusokat és nem értem az embereket, komolyan... :(

2011. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lehet ilyen tünemény kiskutyától megválni ??

Te jó isten undorító emberek vannak a világban. Amég nem volt gyerek addig jó volt a kutya? most meg simán szemrebbenés nélkül lepasszolná?? hát ez a kiskutya nem tudna ártani senkinek. HA jön a 2. gyereke akkor az elsőt intézetbe adja vagy mi a f*sz??

Istenem ezek a tagok hol élnek. Gusztustalan emberek.

2011. ápr. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%

Én nem váltam meg. Annó négy amstaff mellé szültem. A kutyáim hamarabb a babánál termedtek, mikor sírt. :)

Az egyik szukám pedig minden áldott percben mellette feküdt és kémlelte a tájat, hogy van-e veszély. :) Soha semmi probléma nem volt.

2011. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Az talán eszetekbe jutott, hogy v.milyen olyan betegség is lehet a háttérben ami miatt meg kell válni a kutyától? Nekem is van és természetesen eszembe nem jutna - ilyen esetben sem - megválni tőle. Ilyen választás elé állni az egyik legrosszabb dolog lehet az életben!
2011. ápr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!