Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg lehet a kutyám? Nem...

Beteg lehet a kutyám? Nem nagyon eszik,legtöbbet bent fekszik a házában, pedig mindig életvidám.

Figyelt kérdés
megfeküdhette vmi a hasát vagy beteg?
2009. márc. 3. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindezt megtudhatod, ha elviszed az orvoshoz. Ha több napig tart ez az állapot az biztos nem normális. (Mondjuk én óvatos vagyok egy nap után már hivom a dokit)
2009. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Helló! Mindenképpen vidd el az állatorvoshoz, mert több lehetőség is lehet pl: kullancs, de nem akarok hülyeséget írni. Vidd el az állatorvoshoz. De az a lehetőség is fent áll, hogy egyszerűen lustizik :)
2009. márc. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1 nap után állatorvos! Ha tényleg beteg, akkor minél előbb látja a doki, annál jobb mindenkinek...
2009. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Biztos ,hogy valami nem stimmel vele azonnal hívj orvost!a mi dokink azt mondta amig a kutya eszik és csóválja a fakát addig nem beteg.és ez így is van!Nem biztos hogy kullancs ha nem engedi vmelyik testrészéhez hogy hozzá nyúlj akkor tályoggal álltok szembenha nem viszed el hogy az orvos kinyomja az 1X kifakad nagyon fog szenvedni szegényke és újra termelődik.Ha fáj valamid te is elmész az orvoshoz, szerintem ő is elmenne,gondold magad az ő helyébe!Jobbulást!:)
2009. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyi gazdi van akik itt kérdezősködnek hogy még is mi lehet a baja a kedvencének ha látod hogy nincs jól elkel vinni orvoshoz mert mi itt pontos választ sajnos nem tudunk adni csak tippelni.Sztem is vidd el orvoshoz mert ennyiből még nem tudjuk hogy mi a baja szegénynek.Jobbulást a kutyusnak!
2009. márc. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!