Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért remeg a kiskutyám?

Miért remeg a kiskutyám?

Figyelt kérdés

Most 8 hetes, ma volt itt nálunk a 3. napja, ma már csak pár órát aludt körbenézte az (elég nagy) udvart...játszottunk vele, van neki egy kis lekerített része amíg aludt ma már max.(1órát) addig csend volt, amint felkelt elkezdet sírni, kiakart jönni az udvarra. Ma megvolt neki a km-re. Viszont elfáradt és van mikor csak a lábai, de van hogy az egész kutya remeg. Mi lehet a baj? Lehet valami betegség is, vagy csak esetleg izomláz, kimerültség? :/

Légyszíves segítsetek!


2011. ápr. 17. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet izgalom miatt. Lehet, még fázik egyedül. Lehet, nagyon elfáradt. A sírására ne reagáljatok.
2011. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok hülyeséget mondani, de nem túlságosan kifárasztod a kiskutyát? Még nagyon kicsi, nem is vihetnéd még sétálni.
2011. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megvacsizott, jó lenne valamivel betakarni, szerintem fázik, nincs a mamája, akihez odabújjon melegedni.
2011. ápr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

nem vittük sétálni..még nincs oltása utcára nem mehet..

lehet, h kicsit "túl fárasztotta" magát, mert mi is lefáradtunk kicsit, de ha ott haggyuk a helyén akkor nyüszít órákon keresztül. Meg kellene tanítani neki h ezzel nem megy semmire csak nem tudom h mennyi időre kellene ehhez magára hagyni h rájöjjön..

Fázni nem fázik mert egy melléképületen belül van neki egy kis része ami régen csibéké volt, de már jól ki lett tisztítva nehogy elkapjon valamit, ott van egy lámpa ami világít neki , h melegítse azt a kis részt..be lett takarva is, van neki plüss macia amihez bújik..a fázást nagyjából kizárható..

2011. ápr. 17. 19:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Rá fog jönni hamarosan, legfeljebb "búskomor" lesz, mert úgy fogja érezni, hogy nem szeretitek. Ilyen kicsi állatot nem szoktak teljesen egyedül hagyni. Fél.
2011. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kutyam mikor kicsi volt idegessegeben mindig remegett mikor uj dolgok jottek, pl mikor eloszor maszott ki az anyja mellol vagy mikor tul sok uj ember volt korulotte, vagy uj helyre vittem. Nem biztos de akar ez is lehet a baj. Csak egy sajat tapasztalat...
2011. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Milyen fajtájú kutya?
2011. ápr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
vagy izgalmában,vagy félelmében.De szerintem egy ilyen picike,még félelmében.
2011. ápr. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!