Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfelel az elvárásaimnak a...

~Luci~ kérdése:

Megfelel az elvárásaimnak a Cocker spániel?

Figyelt kérdés
Egy okos,tanulékony kuyust szeretnék.Másik kutya és cicák mellé.Kinti-benti kutyának.Napi 2-3 órám lenne vele foglalkozni!Séta,játék,tanulás.Illetve hétvégente túra nyáron pedig úszás!Illetve havi hány ezer forintot eszik meg egy ilyen kutya persze nem prémium kajából!És még egy,hogy hogy birja a délelőtti egyedüllétet illetve ha regggel nem sétál?
2011. ápr. 17. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:

azt, hogy reggel nem sétál, hogy értetted? Ha este kiviszed, akkor nem bírja ki másnap estig vagy délutánig, gondolom, te sem bírnád ki mondjuk 16 órát pisilés nélkül, nem? Persze ha úgy értetted, hogy reggel nincs séta, de kimehet a kertbe pisilni, akkor persze rendben. De valahol muszáj elintéznie a dolgát.

Kajából annyit eszik, mint egy hasonló 12 kg körüli kutya - nem vészes. Viszont számold bele a kiadásaidba a kozmetikát/nyírást is mindenképpen, ezt kb. 3 havonta kell számolni, helytől függően olyan 4-8 ezer ft, mert ezt a kutyát ha nem gondozod rendszeresen, akkor összecsomósodik a szőre és ettől bőrbetegsége lehet, főleg, ha kinti kutya is lesz.

2011. ápr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Anne12 válasza:

[link]

[link]


Lehet, hogy már olvastad őket, de szerintem a legtöbb kérdésedre választ adnak, kivéve az anyagiakat.

(Nem volt még ilyen kutyám, de szerintem ha délután ilyen sokat foglalkozol vele, akkor ki fogja bírni a délelőttöt egyedül ;))

2011. ápr. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Timcsike1999 válasza:
szerintem megfelel neked ez a kutya, csak nagyon vigyázz, mert rettentő könnyen elhízik
2011. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!