Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek, ami...

Milyen autót vegyek, ami megfelel az elvárásaimnak?

Figyelt kérdés
Amik a következők: hátul, tehát az utastéren kívül elférjen benne 2 vizslaméretű kutya (tehát kombi, vagy ferdehátú, vagy ilyesmi. astrában pl. elférnek, már próbáltuk). Legyen biztonságos, alacsony fogyasztású, de azért ne legyen egy 1100 cm3 lustaság, ha lehet legyen viszonylag kicsi (kis női autót cserélnék rá, már megszoktam, hogy könnyen parkolok). (ár - másfél millióig. nem a gyártási év, hanem az a döntő nálam, hogy hány km van benne)
2010. márc. 3. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez paradoxon pajtás :D
2010. márc. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor legyen mindenképpen dízel.

Az alacsony fogyasztású és tud is menni.

Az hogy legyen nagy, de kicsi is hmmm ez hülyeség, találd ki mit akarsz.

Mindenképp kombi kell neked.

Kevés kilométeres dízelt ennyiért nem tudom...

Nézd meg a Passat-okat, 307 SW, 206 sw.

Vagy valami régi volvo kombit.

2010. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Már bocs, de szerintem nem én vagyok a hülye. Nem írtam, hogy legyen nagy. Azt írtam, hogy legyen kicsit, de férjen el benne 2 kutya hátul. A kettő nem zárja ki egymást. Egyébként csak rövid utakra kell, hogy elférjenek benne a kutyák, már van egy nagy kombink.

Szóval én már néztem többet, ami amúgy jó lehet, csak nem akartam leírni, hogy ne befolyásoljak senkit. Pl. Mazda 323F, vagy Nissan Almera, vagy Focus, vagy Astra, vagy akár Fabia (de olyat nem akarok...). Mondjuk egy Focus és egy Astra nem "kicsi", de nem is "nagy", mint egy Passat (ami ráadásul tuti sokat fogyaszt és rohadt drága is). Egy Almera, vagy egy Fabia pedig inkább kicsi. Nyilván nem nagyon pici, de egy kisautóból egy Passatba átülni azért elég erős lenne...

2010. márc. 3. 10:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha hülyeségnek tartod a válaszokat, amik megfelelnek a kritériumoknak, akkor mi a fenének kérdezed meg?

Nincs jobb időd?

Úgysem befolyásol itt senkit a mások véleménye.

2010. márc. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omadjoe ***** válasza:

nézzél meg egy 1,4TD 5, v. 3 ajtos Fiat Unot '92 évjárattol fiatalabbat. fogyasztása kb. 4,7-5,5 liter között van és a turbo miatt egész jol szedi a tappancsait.


esetleg egy toyota scarlett, daihatsu charade 1000 ccm TD mocival...

2010. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!