Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor lehet utaznia?

Mikor lehet utaznia?

Figyelt kérdés
Golden Retriever kiskutyámat Június elején kapom meg, akkor lesz 8 hetes! Az a helyzet, hogy jún 28.-án a család megy a Balatonra, akkora már 11 hetes lesz, nincs aki vigyázna rá, gondját viselné amíg nem vagyunk otthon, így kitaláltuk, hogy mi lenne ha velünk jönne... Egy 11 hetes kutyának szabad utaznia innen Hajdú-bihar megyéből a Dunántúl-ra? :S :) Persze úgy értem, hogy ilyen hosszú utat kibírna? :)
2011. ápr. 18. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
most hoztam egy 2 hónapos kölyköt Belgiumból a múlthéten...nagyon jól kibírta:) legyen neki vize és rendszeresen álljatok meg, hogy tudjon pisilni.
2011. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért ne bírna ki? Amikor valaki megvesz egy kiskutyát az ország egyik végéből és hazaviszi a másikba,akkor sincs gond.
2011. ápr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszi :))

Tényleg, ebbe még nem is gondoltam bele xd :)) Az a lényeg, hogy kibírja :) Amúgy, azért kérdezem, hogy rázkódik a kocsi, véletlen behányna, vagy valami, a kis gyomrának nem lenne jó..stb.. ilyeneken gondolkoztam. De gondolom, előtte hozzá kell szoktatni az utazáshoz?! :)

2011. ápr. 18. 15:12
 4/14 anonim ***** válasza:
Az autózáshoz szoktasságtok hozzá, és egyeztessetek a dokival az oltási programmal kapcsolatban! Szükség helyzetekben megoldható, hogy ne két hét, csak mondjuk 10 nap telljen el az oltások között, hogy nehogy gond legyen. Meg azért majd a nyaralás alatt fokozatosan figyeljetek, hogy ne menjetek vele olyan helyre, ahol sok kutya piszkít, és idegen kutyával még ne engedjétek össze, csak ha 100%, hogy minden oltásuk meg van.
2011. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Lehet olyat, hogy 10 nap legyen az oltások között? Ezt nem is tudtam, de ahogy számolom, pont meglenne neki az összes még a nyaralás előtt .. de ha lehet, akkor hamarabb megkaphatná :)) Amúgy, milyen időközönként kéne megállni a kocsival?

2011. ápr. 18. 15:32
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Közvetlenül indulás előtt ne egyen, amúgy szerintem nem lesz gond.
2011. ápr. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elég korán indulnánk... egyrészt, melegbe nem nagyon jó utazni, másrészt pedig, mert igazából nem nyaralás lesz, hanem futó verseny (Balaton körbefutás) lényegtelen igazából, a lényeg, hogy akkor hogyan kapjon enni? Nem tudom pontosan, hogy mennyi idő a Balcsira az út.. de ennie csak kell...!? Hogy legyen az etetése ez esetben?
2011. ápr. 18. 15:38
 8/14 A kérdező kommentje:
ja, Balaton körbefutás.. nevezni kell..szal azért is oda kell érni még d.e :))
2011. ápr. 18. 15:38
 9/14 anonim ***** válasza:
Viszont futni nem fog tudni veled! Enni majd akkor egyen, ha odaértetek, nem baj, addig kibírja.
2011. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem én futok :))

Hát remélem, hogy nem lesz semmi baj, vize legyen az a lényeg :)) Köszi szépen!

2011. ápr. 18. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!