Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 hónapos gyerkőcök hogy...

17 hónapos gyerkőcök hogy viselik apa hiányát? 2 hétre el kell utaznia páromnak, mi addig szüleimnél leszünk.

Figyelt kérdés
2010. júl. 10. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom nagyon megharagudott az apjára, hogy "eltűnt", nem akart vele szóba állni, amikor hazajött, pedig a párom csak egy hétre utazott el. Kellett egy kis szeretgetés, vitte apa játszani, így gyorsan megoldódott a dolog.

Közben nem volt vészes a hiány, bár két napig kereste az apját, de aztán abbahagyta.

2010. júl. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mi fiunk is 17 hós, és nagyon apás. Egy hónapja a párom elment 3 napra külföldre, és hát nagyon megviselte szegényt. Azóta nem alszik el egyedül ,pedig azelőtt nem volt ezzel semmi gond. A mai napig megviseli ha megy valahova, fél hogy megint hosszabb időre megy el.
2010. júl. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hétfőn el is ment apa, amikor látta, hogy pakolok, nagyon bújt az apjához, meg amikor kilépett az ajtón a nagy táskával iszonyatos sírásba kezdett. Nagyon nyűgös, hozz a telefont, mondja, hogy apa(akkor felhívjuk). De viszont, van amikor nem akar vele beszélni, sír ha meghallja az apja hangját.
2010. júl. 15. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
És akkor mit szóóljak én és a sorstársaim, akiknek a párjuk külfölden dolgozik, és 3 havonta látjuk?:(
2010. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves 3. Nem tudom mit csinálnék, el sem tudom képzelni milyen lehet. De tuti, hogy nagyon rossz. Bár ha párom kimenne, mennénk utána ilyenről már beszéltünk.
2010. júl. 15. 11:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Ugye ez egy vicces kérdés akart csak lenni, mert mi már 4 hónapja vagyunk az apja nélkül és még van hátra 2 hónap.

Az enyém tuti a nyakába ugrik ha hazajön, örül, ha lát maga körül embereket.

2010. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk még csak 7,5 hós a lányunk,de Apa nagyon sokat van távol,szinte csak hétvégén taliznak!kb 3 hóskorától!És 2 hete történt (én úgy sírtam örömömben) hogy délután hazajött Apa és a lányunk két kézzel kalimpált utána és úgy szorította a nyakát hogy látszott hogy nagyon örül és fél hogy megint elmegy!Mikor mentünk fürödni végre átjött hozzám,de apa nem mehetett ki a szobából!Akkor csinált ilyet először,de Apa is elérzékenyült! :)Nálunk sajna ez mindennapos,de nagyon vágyom már rá hogy Apa megint minden nap haza tudjon jönni!De lehet mi is inkább kiveszünk ott egy albit és megyünk utána,csak hétvégére jövünk haza! Remélem!
2010. júl. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!