Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a szép ezekben a lábtörlő...

Mi a szép ezekben a lábtörlő "kutyákban"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 16:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
56%

Azért, mert itt "minden második" yorkiról kérdez,azért bőven vannak új gazdások más fajtából is. Én úgy gondolom, inkább kérdezzenek és kapjanak használható választ akár van már kutya, akár csak tervezik venni.

Végül is a yorki az a fajta, amelyik valóban kicsi, kevés fogyasztású, aranyos pofija van, a szőre nem igényel extra kezelést. Naná, hogy divat lett. Az emberek vágynak egy élőlényre maguk mellé. A lakás és anyagi helyzetük mérete viszont nagy általánosságban csekély. Így marad a yorki és az egyéb apróság.

2011. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nagyon egyet kell értsek az utolsóval.szeretnék én francia bulldogot is,de sajna arra allergiás vagyok. a yorkie meg ugye hypoallergén.a bernipásztor nagyon szépXD de a legszebb a bullmasztifXd
2011. ápr. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ma 17:35

Ha neked ezek a fajták a legszebbek, akkor szeresd őket. De attól még nem kell a más fajtájúakat leminősíteni. Igen gyerekes dolog ez a "melyik a legszebb" módi.

2011. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de nem olvastam végig a válaszokat úgy hogy "csak" a kérdésedre válaszolok. Szerintem nagyon aranyosak, okosak és olyanok mint egy átlag kutya.Egyértelműen a gazda felelős minden olyanért amit a kutya elkövet...Nem kényeskedő, agyatlan táskakutyának születnek. A gazda teszi azzá.
2011. ápr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
56%

Úgy imádom az ilyen provokatív kérdéseket.

Ha valakinek más tetszik, mint nekem akkor azt miért kell lehurrogni? Mi olyan rohadt nagy ügy abban ha valakinek a kistestű kutyák tetszenek.

2011. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom velük ameddig a gazdi nem azért tartja mert h jajj decukcsimukcsi, hanem azért mert a fajtába, a természetébe "szerelmes" és az tetszik neki és nem egy kis táskába hordja meg nem öltöztetgeti mindenféle hülye ruhába meg festi a körmét a kutyának stb... Nálam ez már kiveri a biztosítékot.
2011. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is meg vannak a kedvenc fajtáim, de szeretem a kicsi kutyákat (ha meg vannak nevelve és nem egy táskában hurcolászott elkényeztetett frusztrált kutya de ez se a kutya hibája)

Azt azért ne felejtsd el, hogy (többjüknek) nem az volt az eredeti feladata hogy hobbi kutya legyen. Voltak jelző kutyák, patkányfogók, felhajtó kutyák stb...


szerintem aranyosak és szépek és ők is kutyák.

kis vagy nagy vagy óriás vagy kopasz vagy keverék vagy fajtatiszta tök mindegy KUTYA KUTYA :)

2011. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
68%

Tök vicces, hogy ezt a kérdést minden héten felteszik legalább egyszer. Soha nem értettem, hogy mi értelme az ilyen provokatív kérdéseknek.

Plíz, ne legyetek ennyire korlátoltak.

2011. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Az izles nem vita kerdes, nekem nem jon be a puli, a parom megorul erte, ettol nem valozik meg semmi.

Ertelmetlen ezen vitatkozni, de szerintem te inkabb arra gondolsz hogy miert akar minden liba yorkit. Elmondom hogy ezek a lanyok altalaban ismernek max. 10 kutyafajtat, azokat a fajtakat amik porognek a keprnyon, pl. golden, labrador, nj, bernathegyi, csivava, yorki... es ezekbol a "legcukibb" valoban a yorki, es az e fajta ember sose fog komolyabban utana jarni, hanel leragad annal a szintnel hogy jaj de cuki es belefer a taskamba es x-nek is ilyenje van

2011. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Nézd szerintem mindenkinek a saját kutyája a legszebb,legyen az "lábtörlő" vagy sem!Én pl kis lakásban élek,van két kistestű kutyusom,mert nyilván itt nem tarthatnék mondjuk bernáthegyit,vagy németjuhászt!De egyszer ha lesz kertesházam oda viszont szeretnék majd nagykutyákat!
2011. ápr. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!