Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék Border Collie-t...

Hol tudnék Border Collie-t venni 30000Ft körül?

Figyelt kérdés
Esetleg ha valaki tudna még kisebb méretű kutyafajtát ajánlani azt is szívesen várom :)
2011. ápr. 18. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

A legótvarosabb szaporítónál.Aztán csodálkozol,hogy miért beteges,idegproblémás vagy épp keverék.

Fajtamentőktől tudsz örökbe fogadni felnőtt,ivartalanított bordert.Feltételeket tőlük kérdezd.

2011. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%

Egy szó mint száz: [link]

olvasd el!

milyen körülményeket tudnál biztosítani a kutyának??

várjál csak egy pillanatra keresel eladó border collie kutyust de még nézegetel más fajtákat! Várj egy kicsit 15 évre veszel kutyát nem mindegy hogy honnan milyet!

Ha kell segítünk fajtát választani és jó tenyésztőt ajánlani de egy kutyavásárlást nem lehet fél vállról venni!

2011. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiért még a piacon se...
2011. ápr. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyi pénzt szánsz csak kutyára, akkor ajánlom a fajtamentést (vagy a menhelyeken is lehet válogatni szép számmal) és ezt a pénzt inkább költsd a kutya felszerelésére, tápjára és esetleg támogasd belőle a kedvenc fajtád mentését segítőket.

De ennyiért vétek fajtatiszta kutyát venni:

- rosszat teszel a fajtának, mert ezzel csak azokat támogatod akik a fajta érdekeit, tulajdonságait, ösztöneit - azt amitől ilyen csodálatosak ezek a kutyák - leszarják, és szaktudás nélkül szaporítják... és az olyan tudatlanok mint te, azzal h keresletet generáltok még buzdítjátok is...

- erősen benne van a pakliban h végignézheted ahogy valamilyen örökletes betegségtől szenved


Ha tényleg border colliet akarsz, aki olyan amilyet megálmodtál, akkor gyűjts még rá, és vegyél normális tenyésztőtől igazi border colliet - ne csak annak látszó kutyát!

Én az enyémet úgy vettem meg h beszéltem a tenyésztővel, lefoglaltam, majd egy évig félretettem a tápjára szánt pénzt és így megvettem a számomra tökéletes kutyát.

Valami ilyesmit ajánlok neked is....

2011. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!