Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha fajtamentéssel szeretnék...

Ha fajtamentéssel szeretnék foglalkozni és már van olyan fajtamentő ami a kedvenc fajtám akkor én nem alapíthatok másikat?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha jó nagy balhét akarsz... rém nagy botrányok/ balhék tudnak lenni a fajtamentés körül...szerintem inkább a már meglévőbe próbálj becsatlakozni
2011. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Mi a csudának kéne 2 fajtamentő egy fajtához? inkább állj be oda. Tuti van elég tennivaló
2011. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném részletezni, de nem csinálják tisztességesen a dolgokat, én oda nem csatlakozom. Inkább legyen balhé.
2011. ápr. 18. 23:07
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt az utóbbit kifejtenéd bővebben??
2011. ápr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg menteni való fajtatiszta van,így jut akkor is,ha egy új csapat kapcsolódik a munkába,esetleg más elvekkel,mint az előző.Van fajta,aminek két fajtamentő csapata van,prímán működnek párhuzamosan annak ellenére,hogy esetleg nem kedvelik egymást.Az idő majd megmutatja,melyik lesz életképes.

Sok kutyát fájó szívvel visszautasítanak a fajtamentők helyhiány miatt,ezek átvételére pl.jó lenne a másik.

2011. ápr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Milyen faját szeretnél menteni?
2011. ápr. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne alapíthatnál?

Remélem, van helyed, ahova befogadod a mentésre váró kutyákat. Képes vagy ezeket a kutyákat oltatni, orvosi kezelésekre vinni, stb.

2011. ápr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, hát ettől áll fel a hátamon a szőr. Annyira nevetséges és szánalmas, hogy az állatvédők, a kutyaiskolák, a menhelyek meg mindenki egymást fikázza, pedig egy célért küzdenek. Mostmár a fajtamentésben is harc lesz?


És hogy tervezed kivitelezni? Ha mondjuk ők nem tudnak befogadni egy kutyát, akkor te nem fogod csakazértse, hogy ők nehogy visszaéljenek ezzel? Vagy ha te nem tudsz befogadni egyet, akkor majd csakazért se hívod fel őket, hogy nehogymár a segítségükre szorulj? Vagy versenyezni fogtok, hogy ki menti meg előbb?


Csapj már a homlokodra ember! Közös célért nem egymás ellenében, hanem együtt kell küzdeni!

2011. ápr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kedves 83%-os azt majd én megoldom, hogy hogyan fogom kivitelezni, csapkod te a homlokod. De, ha nem tudsz az egészről semmit inkább ne irogassál hülyeségeket... Mert szerintem, ha egy fajtamentő szaporítja a kutyákat az nem korrekt. És ilyenhez nem szeretnék csatlakozni, mert gusztustalan, ha nem képesek megoldani az ivartalanítást illetve legalább azt, hogy a szukákat meg a kanokat külön rajkák!! De egyébként nem csak az én fajtámról tudok ilyet, van másik is...
2011. ápr. 20. 19:02
 10/13 A kérdező kommentje:
És igen, inkább versenyezni fogok, hogy én mentsem meg előbb és jobb helyre kerüljön szerencsétlen kutya...
2011. ápr. 20. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!