Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit eszik egy 6 hetes kiskutya?

Mit eszik egy 6 hetes kiskutya?

Figyelt kérdés
6 hetes a kutyus, lassan mehetek érte, nem tudom, hogy mit adhatnék neki, nézegettem a tápokat is, de szeretnék segítséget kérni. Egy pici kan tacskóról van szó.
2011. ápr. 19. 13:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

1. 6 hetesen nem hozunk el kutyát, csak 8 hetesen.

2. azt eszi, amit a tenyésztője adott neki (szoktak is egy kis zacsival adni az első napokra) ne változtass. Ha változtatsz, akkor majd később és fokozatosan. először keverd a kettőt és több nap alatt térj át az újra.

2011. ápr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
3. a 6 hetesnek még csak 1 oltása van,az semmire nem elég. tessék megvárni a második oltást és csak utána elhozni
2011. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
6 hetes még nem szabad elhozni!!! kiskutya tápot eszik, mindig adnak ott, ahonnan elhozod.
2011. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
6 hetesen nem hozunk el kutyát! Ha normális tenyésztője van akkor ad mellé egy kezdőcsomagnyi tápot és utána lehet fokozatosan adni másfélét, lehetőleg jó minőségű kölykök tápot
2011. ápr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Én is 6 hetesen hoztam el a kutyuskámat(mert az eladó már minnél hamarabb meg akart tőle szabadulni).Én kölyök konzervet,kölyöktápot,illetve kissé pépesített kajákat adtam neki
2011. ápr. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

ezért van annyi parvós kölyök a rendelőkben,mert elhozzák az első oltás másnapján a kutyát.

és aki pedig már "szabadulni" akar tőle, az lelketlen szaporító. pontosan tudja, hogy milyen fertőzéseknek teszi ki a kölyköket

2011. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
most 1 hónapos, én sem szeretném elhozni még, de az első kutyusunk is 6 hetesen került hozzánk. egyébként nem értem, mert 6 kutyus volt és csak 3 maradt, hová vitték ilyen gyorsan? én is olyan 6-7 hetesen hoznám el
2011. ápr. 19. 13:52
 8/24 anonim ***** válasza:
és biztos, hogy el lettek adva? vagy herpesz,parvó már dolgozott?
2011. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
nem tudok semmit, de én is várnék még
2011. ápr. 19. 14:08
 10/24 A kérdező kommentje:
2011. ápr. 19. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!