Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek a kutyája hallgat a...

Valakinek a kutyája hallgat a cicára vagy a cicc-cicc re?

Figyelt kérdés
Az enyém mindkettőre hallgat és mostanság néha cicának hívom. :D
2011. ápr. 19. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Hallgat a cicára,és olyankor már vadul,mert tudja hogy cicáról van szó!Szerintem ez beléjük van kódolva:)
2011. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hallgat:) Nálunk főleg akkor hívjuk a cicát mikor kaját kap és amit meghagy azt a kutya megeszi , így mikor szólunk a macseka jön a kutya is :) De ugyan ez van fordítva is van egy jellegzetes füttyögés ami a kutyának kaját jelent , ekkor a macska is szalad a potya falatokért.
2011. ápr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az én kutyám azt hiszi róla van szó. :D

De mondjuk a macska az nem figyel rám.

Mostanság meg a kutyának is mondom, csak szegényke azt hiszi néha, hogy neki szólok pedig mégsem. :D

2011. ápr. 19. 14:48
 4/12 anonim ***** válasza:
nekünk a kutya csak két szóra rohan oda hozzám vagy: cicc-cicc vagy gyere mert azt szokták hallani amikor etetés van.
2011. ápr. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
ha folyton azt mondod neki hogy cica akkor nyilván azt hiszi, hogy az a neve mert azt hallja gyakran, pl ha zsömlének hívnád akkor arra hallgatna. Ha akarom leguán is lehetne a kutyám, csak szimplán mondogatnom kénbe neki éls egy idő után megjegyzi
2011. ápr. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az enyémnek ha azt mondod: "hol a cica?" akkor elkezd fülelni, bár az esetek 90%-ában a plafonra leseget (nem tudom miért keresi ott a cicát :D)
2011. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem azért figyel az enyém a cic-re mert Cs val kezdődik a neve.
2011. ápr. 19. 15:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én macskámnak elkezded hangosan kiabálni hogy tititititi akkor eszeveszetten rohan haza árkon-bokron keresztül :)

A kutyáim pedig ismerik a macskám nevét (Sisy) és máris keresgélik :D de nem hallgatnak a cica szóra.

2011. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is hallgatnak rá,de mindig felfigyelnek:)Illetve néha van egy kis gubanc,mivel egyik kutyum Bundi,a cica pedig Buni,és nem mindig tudják,melyikükről van szó,ha hívom:)
2011. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyém simán! :D Olyan cukik, a kutya rohan, mint állat, a macska meg kocog mellette :D :D
2011. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!