Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos amstaffom feje fog...

8 hónapos amstaffom feje fog még változni?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy a 8 hónapos kan amstaffom feje fog e még változni, mert úgy vettem észre mintha az orr része kicsit hosszabb lenne a normálnál?Vagy fog még szélesedni, változni a feje?
2011. ápr. 19. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a legtöbb kutya 1 éves korára éri el a végleges alkatát, a nagyságát hamarabb, de 1 éves koráig szélesedik, masszívabb lesz. Fog még alakulni, most még nyurgább ebben a korban...
2011. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az enyém pont hogy nem nyurga, mert igencsak jó húsban van csak a feje nem annyira tettszik.a nagyságát nem hiszem hogy elérné hamarabb, mert az enyém se akkora még amekkorának lennie kell úgyhogy sztem még nőni fog vagyis 1 éves koráig nőnie kell még.
2011. ápr. 19. 17:01
 3/14 anonim ***** válasza:
Rakj fel képet, az alapján meg lehet mondani, h típusos, csak most épp kamasz korban van. Vagy sajnos nem típusos... Esetleg nem fajtatiszta.
2011. ápr. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

persze, hogy fog!


ez sajnos nem jelenti azt, hogy a kutyád is abszolult típusos, de mindenképpen fog még változni. nem, hogy egy éves koráig, de négy éves koráig simán fejlődik!

2011. ápr. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
fajtatiszta.mindjárt rakok fel képet.bár olyan képem lehet nincs amelyiken a fején annyira látszana mivel ezt oldalról lehet jobban látni.nem baj azért teszek fel egyet
2011. ápr. 19. 18:07
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


[link]


itt vannak a képek.az egyiken az apucival van:D

2011. ápr. 19. 18:12
 7/14 Tyler913 ***** válasza:
Biztosan fog meg valtozni,es nem csak 1,de akar 2 eves koraig is.Viszont ne haragudj meg,de igy a kepek alapjan en nem vagyok biztos benne,hogy teljesen fajtatiszta.Torzskonyvesek a szulok?
2011. ápr. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
persze törzskönyvesek.mitől kételkedsz?
2011. ápr. 19. 19:11
 9/14 A kérdező kommentje:
úgyhogy tuti hogy fajtatiszta csak rá kell nézni az apjára ott van a képen.az anyjáról nincs képem de az is fajtatiszta tutira.úgyhogy nem értem miért mondtad ezt
2011. ápr. 19. 19:26
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem "kissé" burkolt :)) (vagyis dagadt)


de tetszős a feje :)


szvsz ne a gyk-n keress erre választ, hanem staffos fórumon, vagy esetleg kiállításon, ahol olyan emberek fognak Neked válaszolni, akik azért jobban értenek a fajtához.

2011. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!