Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fehér + fekete színű, hosszú...

Fehér + fekete színű, hosszú szőrű kutyusnál milyen samponnal érdemes fürdetni, hogy a fehér fehér legyen (ne sárgás) és a fekete színnek se okozzak kárt? Létezik a fehér kutyusoknál fürdető, de nálunk 2 cm-enként váltakozik a kutyus színe.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 20. 20:59
 1/5 anonim válasza:
ez komoly? hypoval mosod ki a kutyát? ne viccelj már, a sampon az sampon! ha a te hajad melirozott, akkor tincsenként mosod meg?úristen!
2011. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem tartom normális dolognak ezeket a fehérítő samponokat.A szine szőre olyan amilyen,szerintem ha jól megcsutakolod,fehér lesz.Ha meg nem akkor ilyen a színe,és ugy van jól.
2011. ápr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Létezik fehérítő sampon, de az igazából csak a színt élénkíti fel. Használj inkább mélytisztító sampont, az jól kihozza a szőr mélyebb rétegeiből is a koszt. Én fürdetéskor szivacsra teszek sampont, azzal szoktam a fehér zászlóit megdörzsölni, így jobban bele tudom dolgozni a sampont mint kézzel. A Pet Silk mélytisztító sampon nagyon jó, azt tudom ajánlani.
2011. ápr. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Eddig én is úgy gondoltam, mint az 1. válaszadó, de a kiállításon megcáfolt a tapasztalat és a bíró, aki kimondottan ebben talált hibát a kutyámban... A többi ilyen fajta kutya vmi speciális samponnal látványosan fehér lett, míg én sima nercolajossal mostam át, ami csak tiszít, de nem lett hófehér a fehér része... A "konkurenciától" meg nem kérdezhetem meg, hogy mitől ilyen szép fehér a kiállítási kutyád? (Ugyanis ez szakmai titoknak számít...)


A 3. válaszadónak köszönöm a gúnyolódás mentes, hasznos választ!

2011. ápr. 21. 11:16
 5/5 panettone ***** válasza:
milyen kutyád van? Én egy blauschimmel angol cocker és két trikolor cavi szőrével ugyanígy bajlódom...mondjuk mi nem járunk kiállításra, "csak" hobbi de annyira szépek mikor habos babosban nyomják!
2011. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!