Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Kiskutya mikor kapja meg...

Egy Kiskutya mikor kapja meg az oltásait? Hányat kap?

Figyelt kérdés

Bocsi, hogy megint ilyen jellegű kérdéssel fordulok hozzátok, de a régebbi kérdéseimben nem ezzel kapcsolatos dolgokat kérdeztem, és valahogy felmerült bennem ez a kérdés is, mivel jún.4.-én lesz 8 hetes és akkor kerül majd ide hozzánk a kiskutya, de kiderült, hogy mi Jún.24-én megyünk a Balatonra apukámnak versenye lesz (péntek)akkor már 11 hetes lesz a kutyus. Jún. 27-én jövünk (hétfő). A kutyát is szeretnénk magunkkal vinni, de eszembe jutott, hogy lehet, hogy addigra nem kapja meg a kötelező oltásokat. Addig amíg nem kapta meg nem ajánlott elvinni?! Hogyan lehetne megoldani, hogy esetleg hamarabb kapná meg az oltást úgy, hogy jöhessen velünk? :)) Amúgy hány oltást is kap pontosan?

Előre is köszi az értelmes válaszokat :))


2011. ápr. 21. 10:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De, elég jóban vagyunk :) Levelezünk, de nagyon későn válaszol, pillanatnyilag a kiskutyákról küld képet, majd azután lehet, hogy megkérdezem :) Köszi :)
2011. ápr. 22. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!