Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat valószínűleg...

A kutyámat valószínűleg felcsinálták pár órája mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Akkora gond nincs mert labrador labradort csinált fel de még csak egy éves és 1 hónapos
2011. ápr. 21. 12:46
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
udvalon van a kutya én nem vettem észre sehol se vérnyomokat de lehet hogy csak NEM VETTEM ÉSZRE
2011. ápr. 21. 13:18
 12/20 anonim ***** válasza:
összeragadtak? nézd meg a szuka páráját, meg van dagadva? ha egy papirral letörlöd,akkor rózsín váladék marad a papiron?
2011. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
*péráját
2011. ápr. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ne akarj kiskutyákat később se, inkább legyél felelősségteljes kutyatartó és ne szaporíts! Ivartalaníttasd a kutyádat, azzal plusz éveket adhatsz neki!
2011. ápr. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Először is vidd orvoshoz. Vele beszéld meg, hogy szerinted mikor volt a párzás és lehet-e injekciót adni neki.

Vemhesen is végeznek ivartalanítást, de nagyságrendekkel több a kockázat. Szukánál amúgyis nagyobb műtét, de vemhesen kockázatosabb is.

Szóval létezik injekció, de az sem teljesen biztos. Néhány hét után érdemes ultrahanggal megvizsgáltatni.

Aztán meg ivartalanítás!

2011. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az injekció is nagyon drága, anyagilag is jobb kapásból ivartalaníttatni!
2011. ápr. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A "kapásból" való ivartalanításra rámehet a kutya.

Az vajon tényleg olcsóbb?

2011. ápr. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

És az ellésre nem mehet rá a kutya? Vagy a 4-10 kölyök nem megy rá, ha rossz helyre kerül?


Az injekcióra nem mehet rá a kutya? Úgy tudom jelentősen növeli az esélyét a daganatos megbetegedéseknek...

2011. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kutya nem tüzelt és párzás sem történt, csak a hátára ugrott egy kan.
2011. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ja, csak úgy heccből a tüzelő szuka hátára pattan a kan, önzetlenül... :-/
2011. ápr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!