Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennétek ha nagyon szeretn...

Mit tennétek ha nagyon szeretnétek régóta egy kiskutyust, de amit kinéztetek drága és valószínűleg nagyon soká gyűlne csak össze a pénz rá?

Figyelt kérdés
Választanátok egy másik olcsóbb fajtát vagy várnátok akár 5 évet is hogy összegyűljön a pénz?
2011. jún. 18. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért ragaszkodsz ahhoz a fajtához?Mi tetszik benne?Mert ha tényleg valami nagyon különleges fajta akkor én lehet hogy várnék rá.Mi ez a fajta?
2011. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
én várnék,vagy kölcsönkérnék...milyen kutya?és mennyibe kerül?
2011. jún. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én várnék...pontosabban vártam. Kutyát 15 évre vesz az ember, és (szerintem) nem mindegy h honnan. Fontoss h megbízz a tenyésztőben, tetszenek a szülők akiktől a kölyök lesz stb.

Meg lehet kérdezni h milyen fajta és mennyibe kerül?

(mert én pl. 2 évet gyűjtöttem, vártam a kutyámra, aki 1000 euró volt - ami azt jelentette h minden hónapban egy 10est félre kellett tenni)

2011. jún. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én egy lánnyal vagyok így :(
2011. jún. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%
Ha díjnyertes szülőktől akarsz, tenyésztenéd, stb. akkor gyűjts, de ha nem, akkor találsz olcsón is. Vagy menj el egy menhelyre.:)
2011. jún. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Menhelyekbe, vagy fajtamentő szervezeteknél nézelődj, hátha találsz. Milyen fajtát szeretnél?
2011. jún. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Cavalier king charles spánielt.De ha nem tenyésztőtől veszem,akkor is 60ezer forint körül vannak. Néha úgy vagyok vele,hogy várok de néha meg úgy hogy az első szembe jövő kutyust befogadnám,annyira szeretnék már egy kutyust.
2011. jún. 18. 12:16
 8/23 anonim ***** válasza:
Nézd meg állatmenhelyek honlapján, fajtisztát nem hiszem hogy találsz, de keverékben hasonló kutyus biztos van :)
2011. jún. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a gazdi keresők között van egy ilyen kutyus. Ő nem tetszene?

2011. jún. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Renáta1991 válasza:
Nekem is tetszik nagyon sok kutyafajta,csak drágák nagyon :( 18. szülinapomra kutyát akartam,de állatmenhelyről...Hazajöttem és az udvarunkon 1 dobozban megtaláltam a bolond macskám,rá 1 hétre már nemis gondolkoztam kutyán,jó persze ez az én esetem,tudom milyen sz*r érzés ha az ember akar valamit és nem kaphatja meg :(
2011. jún. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!