Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen pórázt vegyek egy...

Lexus999888 kérdése:

Milyen pórázt vegyek egy goldinak vagy labinak? Lilát akarok de flexiből nincs lila 50kg testsúlyig

Figyelt kérdés
Segítsetekkkkkkk!!!
2011. ápr. 21. 19:04
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, ez a legfontosabb, h lila legyen a flexi...

sajnos kénytelen leszel feketét venni.


vagy vegyél fix pórázt, abból lehet, h találsz lilát.

2011. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogymár flexit vegyél!
2011. ápr. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne flexit vegyél. Megbízhatatlanok, főleg ilyen nagy kutyáknál. Láttam már flexivel dogot is, de a fix bőrpóráz a legmegbízhatóbb.
2011. ápr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hajaj, mekkora problémáid vannak neked...

Egyébként tapasztalatból mondom, hogy ne vegyél flexit. Én is azt használtam egy darabig, aztán áttértem rendesre (kutyasuli miatt), és nagyon nehéz volt megtanítanom neki, hogy ne húzzon. Vegyél egy rendes kiképzőpórázt, annak állítható a hossza.

2011. ápr. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 nap alatt széttépi ...

a labradorra flexi a hónap legrosszabb ötlete.

2011. ápr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor nem veszek flexit de sima tudjátok ilyen gombos mint a flexi csak nem flexi valami jobb márkát tudnátok??
2011. ápr. 22. 10:39
 7/8 A kérdező kommentje:
És a clix kutyapórázról mik a tapasztalatotok?Azzal lehet utcán is sétálni?Ha vennék egy kölyökpórázt és egy felnőtt pórázt is belőle akkor sem haladná meg a flexi L-es póráz méretét míg a flexi = 7000 Ft addig ez a kettő még csak = a kölyök = 1090 Ft + a felnőtt = 3700 Ft = 4790 Ft közel a fele a flexinek szóval köszönöm hogy lelepleztétek a flexit!! Lexus
2011. ápr. 22. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:

A felxit mi a kihuztahó kutyapórázra értjünk, nem a márkájára.

Egy 30-40 kilós kutyát nem tudsz kihuzható pórázzal biztonságosan sétáltatni. Nem tudod elrántani ha baj van és szinte mindig eltépi a kutya. Egy ekkora kutyához egy egyszerű, stabil 1,5 méteres szövet vagy bőr póráz kell!

Így is rettentően hajlamosak húzni.

A flexis póráz egy 5-10 kilós kutyának való maximum, de igazából ahhoz sem ajánlott, csak ezt sok ember nem fogja fel. A kutyát nevelni kell, nem madzagon rángatni-

2011. ápr. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!