Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért hiszi azt a sok barom...

Mért hiszi azt a sok barom hogy ez egy állatorvosi "rendelő"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 00:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Akkor olvasgass még!
2011. ápr. 25. 23:09
 12/17 anonim ***** válasza:

Látatlanban hogy a rákba lehet tanácsot adni?

Ugyanaz a tünet több betegség jele is lehet,amik más és más,egymástól eltérő kezelést igényelnek.

2011. ápr. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hát ez az véletlen más gyógyszert ad be mert egy okoskodó idióta azt tanácsolta neki.
2011. ápr. 26. 01:35
 14/17 (L) Bella (L) ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Bár a kérdésed stílusa hagy némi kivetnivalót maga után, részben egyetértek veled. Amikor feljövök megnézegetni, hogy milyen új kérdések vannak, néha tényleg feláll a hátamon a szőr. Amikor meglátom hogy a yorkiját egy 8 kg-os kutyával akarja pároztatni, és próbálják meggyőzni, hogy akkor áshatja a kutyája sírját, hát én is fogom a fejemet...

Mégis azt vettem észre, hogy azért idetévednek gyerekek, fiatalok, első kutyások, akiket a jóindulat vezérel, inkább tegyék fel azt a kérdést.

Én is tettem már fel kérdést, amikor nem tudtam hogy a kutyámnak miért csipás a szeme. Szerencsére kaptam választ és nagyon örültünk mind a ketten neki (Bellával)

2011. ápr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak azért mert hülye az állatorvosuk nem tud semmit mint nekem
2011. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

mert bizonytalanok, és mert ez itt ingyen van !!

az állatorvos meg mindíg pénzbe kerül !

ja, és az állatorvos nem ért a kutyákhoz, a legtöbb a szervezetükben fellépő betegségek kezeléséhez ért !

ami nem egyenlő a viselkedészavarral !!

igaz,hogy sok állatorvosnak vannak saját állatai, soknak kutyája is van, de ez nem jelenti azt,hogy érti a kutyákat .

ők gyógyítják a betegséget, nem pedig kezelik az oda vezető bajokat . pl :

ideges,feszült ,agresszív kutya= ivartalanítani kell !

fenét, nevelni kell, ha egy kutya mindíg elszökik, az az ivartalanítása után is elszökik !!

és még rengeteg ilyen van.

viszont, ha okádik ( többször ),vagy véres a széklet, vagy sántít napok óta, ha láza van, ha furcsán viselkedik, ha dülöngél, akkor azonnal irány a doki !!

ilyen egyszerű!

2011. ápr. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát igen rátapintottál a lényegre ingyen van!Pontosan ez a smucigság amit én utálok és az ilyen embernek nem adnék a kezébe kutyát.
2011. máj. 1. 15:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!