Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az albérlet mellé kutya?!

Az albérlet mellé kutya?!

Figyelt kérdés

Albérletbe költöztünk még tavaly novemberben, és a házban egy néni lakott akit elvitt a lánya magukhoz. Ő most ott él.. A néninek volt egy nagy termetű hosszú szőrű öreg kutyája, és a lánya úgy adta ki a házat, hogy a kutyának itt kell maradnia és majd küld neki tápot. Ez az első hetekben működött is, aztán a párom is elhozta a kutyáját, ő csak egy kínai harci kutya, és még ezzel nem is lenne probléma hogy ketten vannak, de a kert 3 részre van osztva, a leghátsót nem lehet semmire használni, gyümölcs fák, meg szőlő van ott.. és múltkor a nagy kutya annyira megtépte a kicsit hogy majdnem beledöglött.. a bőr redőit kapta el neki és bármit csinált a párom, nem akarta elengedni. Így a "miénk" van elől, a nagy meg középen.. Na de már a táp küldés is abba maradt, és kérte a lány hogy főzzünk is neki .. És ebben az az igazán szomorú, hogy a lányom is szeretne egy nagy termetű kutyát, de nincs hely.. Mit lehetne tenni? A szomszédok annyira figyelnek, hogy ha kellene a kutya valakinek, azt is nehéz lenne úgy kivinni hogy ne lássák.. és félek ha meglátnák akkor ki kellene költöznünk.

természetesen arról szó sem lehet hogy esetleg a kutyát is elvigye a néni lánya...


2011. ápr. 22. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez érdekes,én biztosan nem mentem volna bele ebbe...ha elköltözik vigye a kutyáját is,majd én etessem,persez....elég a sajátodat etetned szerintem,meg ha bántja is...vigyék el.mi az h nem viszik
2011. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írásbeli vagy szóbeli szerződést kötöttetek arról, hogy küld neki tápot? Ha írásbeli, az jobb lenne, ha szóbeli, azzal is mész valamire. Szólsz a lánynak, hogy nem tartja magát a megállapodáshoz (tápküldés), egy nagytestű idős kutya ellátása nem olcsó dolog, így kéred, hogy tárgyaljátok újra. Vagy levonjátok a táp árát a lakbérből, vagy küldi, vagy ha nem sikerül megállapodni, a kutya máshol történő elhelyezése is szóba jöhet.
2011. ápr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hirtelen kellett költözni nem volt tervben .ezért mentünk bele..

próbáltam már beszélni vele, de hallani sem akar arról, hogy szerencsétlen kutyát elvigye magához

És azt sem engedi hogy mi vigyük el valahova, esetleg másik gazdihoz mert hogy fájna neki .. de ez nem fáj ? ha tényleg érdekelné a kutya sorsa nem hagyta volna itt a nyakunkon.

2011. ápr. 22. 13:58
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor mit csinálna a kutyával az az agyalágyult, ha senki nem venni ki a kecóját?
2011. ápr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
akkor a szembe szomszédot kérné meg hogy az etesse és az a néni meg is tenné. hiszen mielőtt beköltöztünk volna, akkor is úgy volt . csak ugye ez is ránk maradt mivel mi lakunk itt most
2011. ápr. 23. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!