Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kiskutyával...

Mit csináljak a kiskutyával nyáron?

Figyelt kérdés
Az öcsém még nagyon kicsi (7éves), apukám nagyon ellenzi a kutyát, anyukám folyton dolgozik, úton van és a papám sem szeretne kutyát. Mit lehet ilyenkor tenni? Barátokat nem tudok/nem illik ilyenkor megkérdezni,mert nyáron biztos nem érek rá egy kutyát pesztrálni.Mit tegyek?
2011. ápr. 22. 11:05
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
ha lett egy kutyád,akkor vele nem csak akkor kell foglalkozni amikor nincs nyári szünet...felelősséggel tartozol érte...ha ennyire nem érdekel,akkor ajándékozd olyannak,aki törődne vele az év 365 napjában...
2011. ápr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább úgy mondom: MUSZÁJ táborba mennem, felelőséget válalok érte,még nincsen kutyám csak tervezzük.
2011. ápr. 22. 11:12
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Basszus most írtad le, h senki nem vállal érte felelősséget csak te...és te se tudsz (rajtad kívül álló okok miatt). Így NE LEGYEN kutyád, bármennyire is szeretnéd! Ha majd megnősz és már átlátod az életedet, te osztod be az idődet és a pénzedet, akkor annyi kutyád lesz amennyit szeretnél. De most ne legyen.

Én az egész gyerekkoromat végigkönyörögtem egy kutyáért. Majd amikor elköltöztem, 20 évesen lett egy...aztán még egy :oP

Gondold át. FELELŐSSÉGTELJESEN!!!

2011. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
oké,így lrtem,akkor szeptemberben vegyetek,és a következő nyári szünetre már nagyobb lesz,akkor már tudnak rá figyelni otthon gondolom...
2011. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11:24nek amúgy teljesen igaza van...előző voltan
2011. ápr. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket át kell gondolni mielőtt jön a kutya! Ha nem tudod megoldani, nem kell még kutya. Még sulis vagy, ráérsz, de gondold át azt is, hogy leszel majd egyetemista is, nyerhetsz külföldi ösztöndíjat, mehetsz tanulmányi kirándulásra, közbejöhet kutyaszőr allergiás pasi, bármi!


Ha ezekre nem vagy felkészülve, akkor korai még kutyát vállalnod.


Egy kutya 15 évig minden áldott nap felelősség! Akkor is ha férjhez mész és gyereked lesz, ha nyaralni mennél, de nincs kire bízni, MINDIG!


Ha ezekre nincs megoldásod, akkor sok pénzzel lehet megoldani, vannak olyan kutyapanziók, akik lakásban tartják a kutyát, de ezekért kőkeményen fizetni kell!

2011. ápr. 22. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!