Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet, hogy h. ü. l. y. e...

Lehet, hogy h. ü. l. y. e kérdés, de még nem volt szobakutyám, viszont szeretnék egyet majd nyáron. És az lenne a k. é. r. d. é. s. e. m, hogy nem fog-e megunni a kutyus, ha mindig vele vagyok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
A kutyus biztos, hogy nem fog megunni attól, hogy vele vagy, viszont ha lakásban lesz, érdemes olyan cuccokat beszerezni, amikkel ellesz akkor is, ha te éppen elmész otthonról. Amúgy én nem támogatom a szobakutyás megoldást, ha van kertetek, sokkal jobban ellenne ott is. :)
2011. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem...:D
2011. okt. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

Az én kutyám annyira nem un minket, hogy ha rövid időre egyedül marad, akkor annyira örül nekünk ha hazamegyünk, mintha ezer éve nem látott volna. Szerencsére olyan a munkaidő beosztásunk, hogy szinte mindig van otthon valaki. Igaz, hogy kertes házban lakunk, de ő szobakutya. Van kutyaajtó, akkor jön-megy amikor akar, de szinte mindig a házból jön elő álmos szemekkel amikor hazaérünk.

Egy kutya soha nem unja meg a gazdáját, de az ellenkezője sajnos előfordul.

2011. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
:D Nem. Imádni fogja, hogy veled lehet! Társas lény...
2011. okt. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
É.n.n.e.m.t.u.d.i.m.m.i.é.r.t.k.e.l.l.m.i.n.d.e.n.h.o.v.a.p.o.n.t.o.k.a.t.r.a.k.n.i...
2011. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
off: azért, mert nem engedi kiírni, hogy az lenne a kérdése, mert egyértelmű, hogy ez lenne a kérdése. S hogy átmenjen a szűnőn, pontokat kellett írnia. Ugyanígy nem tudod megköszönni a kérdésben, hogy válaszolni fognak, mert azt mondja "nem kell megköszönnöd". Ellenben, ha azt írod "k.ö.s.z.i.", akkor engedi. Off vége, bocs :)
2011. okt. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
inkább te nehogy megund, hogy a kutya mindig veled van, hehe..
2011. okt. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem fog megunni!!!!
2011. okt. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bozsikrisz ***** válasza:
81%

Ne viccelj:)

Nekem 6 éves kistestűm van, a mai napig úgy jön utánam a lakásban, mintha az árnyékom lenne.

Ha wc-re megyek, még oda is bejön néha, és lefekszik a szőnyegre:D

2011. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Bozsikrisz az én kutyám is ugyan ilyen :D még ha fürdeni megyek akkor is ott vár a zuhanyozó előtt amíg nem végzek. Soha nem un meg egy kutya, főleg ha jól van vele bánva

:)

2013. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!