Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fognak kinézni egy...

Hogy fognak kinézni egy törpetacsi (anya) és yorky (apa) kölykei ha már egy picit nőnek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Ezt senki sem fogja neked tudni megjósolni. Vagy yorkira vagy tacskóra fognak hasonlítani.
2011. ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Küldjél róluk képet, ha van!
2011. ápr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mint azt mindenki tudja, a törpetacsi-yorki keverékből németjuhász születik
2011. ápr. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy hirdetésben találtam a topaprón.Csak még iciri-picirik(1-2hetesek),és elgondolkoztam rajta vajon hogy fognak kinézni
2011. ápr. 22. 12:46
 5/9 Platypus ***** válasza:
100%

[link]

írd be a gugli képkeresőbe hogy "dorkie"

2011. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ez milyen!nem is gondoltam ,hogy van ilyen!köszi!
2011. ápr. 22. 13:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezek is keverékek,csak rájuk aggattak egy hangzatos nevet és a sok agykárosult meg pénzt ad ki rá.A szaporítók kezüket dörzsölik és röhögnek a sok hülyén.Egyedül ők járnak jól az egésszel.

Keverékért nem adunk pénzt,teli van velük a menhely!

2011. ápr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De gonosz vagy utolsó, mintha a keveréket lehetne ak ukába dobni.... :( És az ilyen olyan fajtiszta kutyákat is úgy keverték ki. Komolyan hogy lehet sok-sok pénzért adni-venni, mintha csak egy darab hús lenne s attól függne az ára, hogy mikor jár le :(
2011. ápr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat,ha félreérthető voltam.Keverékért azért nem adunk pénzt,mert ez arra ösztönzi a szaporítókat,hogy még többet állítsanak elő belőlük,míg a menhelyeken ugyanilyen szép kutyák várják a csodát.

Esetleg nincs rájuk aggatva valami kamu név,ezért nem "piacosak",ha élő állatra lehet ezt a szót használni.

2011. ápr. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!