Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya fogmosás! Hogyan?

Kutya fogmosás! Hogyan?

Figyelt kérdés
Ki és hogyan mossa a kutyájának a fogat és segített? Én ma mostam meg először kutyafogkefével és gyermek fogkrémmel mert az nem árt nekik.
2011. ápr. 22. 15:28
1 2
 11/12 Ninna ♥ ***** válasza:
23%
Az én kutyáim száraz tápot esznek, és mindennap kapnak Denta Stixet. A foguk csak úgy csillog, mintha Colgate Totallal mosnám a fogukat, pedig szó sincs ilyenről. Szerintem nem kell ezt túlzásba vinni, a kutyának borzasztó lehet egy fogmosás.. kapja csak a fogtisztítókat, nem igaz, hogy nem ér semmit. Ha egyik nem válik be, ki kell próbálni a másikat. A fogtisztító is olyan, mint a táp.. nem mindegyik válik be minden kutyánál.
2011. ápr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Ja egy darabig a mi kutyánk foga is ápoltnak tűnt a denta stick-től, majd mikor idős lett az összes foga lyukacsos lett és fekete

Ennyit ér a Denta

2021. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!