Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb mudi tenyészt...

Melyik a legjobb mudi tenyésztő az országban?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam hogy a Gondűző Alkonyat a legjobb de találtam egy honlapot amitől kicsit meginogtam :S [link]

mi erről a véleményetek??

Melyik a legjobb mudi kennel?

én eddig a gondűzőt (?) meg irhaberkit szerettem meg (:


2011. ápr. 22. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hogy mire akarod. Szerintem is a legszebb kutyák ott vannak. De bizony írják, hogy bár fontos nekik a munkakészség, ők nem versenyorientáltak. Nekem is ez a kedvenc kennelem, de amikor majd venni fogok nem hiszem hogy innen mert én versenyezni akarok vele.

Az Irhaberki kennelben meg jó kutyák vannak, csak a küllemük nem tetszik, illetve kicsit fura a tenyésztő, meg amúgy az is akinek az írását mutatod. Kicsit olyan idegbeteg embernek tűnnek, szóval nehéz választani... xD

Még jó a Kormosvári Hajtó, csak én azt meg azért nem választanám így elsőre mert nekik szinte csak fekete kutyáik vannak. Nekem ez is fontos, de hát mindenki másmilyen.

2011. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Én ettől biztosan nem vennék.

Nyírségfia kennel esetleg?

2011. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a honlapokat és én részemről biztosan maradnék a Gondűző Alkonyatnál. Gyönyörű kutyáik vannak, akik szem, csípő és patella szűrtek, mindemellett terelő ösztönpróbát is tesznek. Én maradnék náluk, de te döntesz.
2011. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Ez rendben van,de tenyésztő nem áll így a tőle származó,bajba került kutyákhoz.

Az ilyet,bármilyen plecsnikkel rendelkezik is,közönséges szaporítónak tartom.

Igazi tenyésztő felelősséget vállal MINDEN nála született kutyáért,míg az állat él.Az meg milyen szemétség,hogy nem tetszik nekik a fajtamentők munkája?Pont a magafajták miatt van rájuk szükség.

Egyszer a lovin volt egy CACIB a Kincsem Parkban.Szóba elegyedtem lovazás közben egy mudikat vezető matyóblúzos 50 körüli hölggyel.Kiderült,hogy híres tenyésztő(nevére már nem emlékszem ennyi év után),pont akkor volt a soproni mudik botránya.Mire a hölgy közölte,párat befogadna közülük és tenyésztene velük,botrány,hogy ivartalanítani akarják ezeket az értékes kutyákat.No comment...

2011. ápr. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Azért én kiváncsi lennék, hogy te csak így elhiszel mindent ami le van írva, utolsó, vagy valami bizonyítékod is van, hogy így történt? Szeretném az ellenkezőjét hinni, de sajnos a kutyások is tipikus magyarok, akik kereszte tesznek egymásnak és utálkoznak meg keverik a... Semmit nem tudunk csak ami oda le van írva, a másik felet sem hallgatta meg senki. És azon kívül szép dolog felsorolni milyen a jó tenyésztő de én még nem láttam tökéletes embert...
2011. ápr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én el tudom hinni,bőven találkoztam az évek alatt más fajtából is ilyen felfogású "tenyésztővel".
2011. ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én elhiszem. Ismerek pár tenyésztőt.
2011. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!