Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb Golden...

Melyik a legjobb Golden retriever tenyésztő? (Szerintetek)

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy érdekel ez a kutyafajta, nagyon szép küllemű, barátságos, okos, jól tanítható, kezelhető kutyusok.


Nekem is van egy goldenem, semmi baj nincs vele, nagyon okos, egyedül a táplálására kell oda figyelni. Nálunk a Happy Dog táp jött be, nagyon szereti, és szépen is fejlődik. Mi zöldkagyló bogyókat és vitamint is adunk mellé.


Ja, bocsi az offért, térek a témára.


Én sajnos nem gondoltam bele a dolgokba, szaporítótól vettem, szerencsére megúsztuk a diszpláziát, és szembetegségekre is lett vizsgálva, mentes mindentől szerencsére.

Épp a minap nézegettem egy két tenyésztőt, (imádom a kölyköket nézegetni) és nekem a Shining Gold tűnt a legszimpatikusabbnak. Itt az oldaluk, szerintem érdemes megnézni, a blogban nagyon sok mindent olvashatsz róluk, nemrégen születtek kölykök, sok kép is van róluk, sok kiállításra járnak a szülőkkel, szerintem jó kennel.

Itt az oldaluk: www.shining-gold.hu


Jó kutyázást!

Majd írj, hogy honnan vetted! :)

2010. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szis!


Nagyon köszi a választ!

Már van egy goldenem :)

Imádom :D

A Shining Gold tenyésztővel már beszéltem :D

Nagyon szimpatikus (:

A kutyái is nagyon szépek és okosak (:

Ha akarsz ismerkedni és kutyákról beszélni akkor írj :D

2010. nov. 5. 17:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból melyik a legjobb? Ha komoly kiállítási céljaid vannak, akkor a Famous Family, Sunnyfields, Shamrock kennel. Ha egy kiváló hobbikutyust szeretnél, akkor gyakorlatilag bármelyik tisztességes tenyésztő megfelel, amelyiknél a szülők betegségekre szűrtek, tk-sak, tenyészszemlések.

Kiállításon az egyik legnépszerűbb fajták közé tartozik a golden, szóval ha szeretnél kiállítási eredményeket, akkor érdemes egy jobb kennelből vásárolni kutyát, mert egy átlagos küllemű kutyával nem fogsz elérni semmit.

2010. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én inkább sport célra szeretném, kiállításra is elszeretném hordani (:


Köszi a válaszokat :)

2010. nov. 6. 09:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)


És nem tudod mennyiért adja őket? Nekem nagyon szimpatikus ez a kennel, és tegnap úgy döntöttem, még egy goldival szeretném bővíteni a családunkat. :-)

Csak mivel több kennelt néztem, árak is kellenének. Valószínű, felhívom én is a Shining Gold tenyésztőt, de ha meg tudnád mondani, sokat segítenél. :)

2010. nov. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Dejóó :)

Azt sajnos nemtudom, hívd fel :)

Majd megmondod mennyi? :D köszi

2010. nov. 6. 11:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem a napokban felhívom, és akkor meg mondom :)

Még amikor az első goldim vettem, akkor beszéltem vele, már akkor is szimpatikus volt. De aztán végül szaporítótól vettem meg.. A mai napig bánom, hogy nem jó tenyésztőtől vettem, de persze nem a kutyával van bajom, imádom.. :)

2010. nov. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ugyan ez van nálam is :)

Amógy köszi :)

És mi a kutyulis neve? én nem tudtam még eldönteni mi legyen... :)

2010. nov. 6. 17:24
 9/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok :)


A mostani goldim neve Missy. :)

2010. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

szép neve van :)

és az új jövevénynek mi lesz a neve? :)

2010. nov. 6. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!