Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a különbség a kutyák...

Mi a különbség a kutyák között? Lent

Figyelt kérdés

Vannak sok kis fehér kutyusok pl. havanese,bolognese,westie stb..

Mibe különböznek ezek egymástól ???

Ha tulajdonságaiba akk írjatok le milyen az egyik milyen a másik? Köszi.


2011. ápr. 24. 08:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én 8 évesen kaptam meg az első kutyámat. Egy westie kant. A szőrével sokazt kell foglalkozni, és KINN tartom! Nem fázott még meg, megszokta. Próbáltam hogy behozom de ő pár perc múlva kikéredszkedik. Csak fehér színben létezik! H láttál barnában vagy piszkosszürkében, akkor nem egy westiet hanem egy cairn terriert láttál :) Vadászkutya, ráadásul terrier tehát nagy a mozgásigénye. Én sétáltatni szoktam és hobby szinten dogdancingezünk. Vigyázni kell az etetésével, hajlamosak a szárnyasallergiára, ezért a hipoallergéntápok az ajánlottak. Kutyafodrászhoz kell hordani, legalább egy évben egyszer nyáron letrimmelni a nagy szőrét, ha nem akarod kiállításokra hordani, le is nyírthatod ami rövidebb idő alatt megvan. Nekem jól kijön a cicákkal, néha megkergeti de télen láttam már őket együtt aludni a párnákon. Hihetetlen mennyi szeretet képes adni egy ilyen kis szőrgombóc, nagyon aranyosak. Ha gondolod írhatsz privátot :)


A bologneset és a havaneset nem ismerem.

2011. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod:D
2011. ápr. 24. 14:22
 13/13 anonim ***** válasza:
én ha tehetném, inkább westit vennék. kicsit drága, de rengeteg havanese,bolognese kutyussal találkozom a séták során és sajnos egy-kettő...hogy is mondjam kicsit csúnyácska. westi egy nagyon helyes kis kiskutya, nyugodtabb is, és nem valószínű, hogy színhibásat veszel, míg a fent említetteknél bizony sokszor előfordul.
2011. ápr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!