Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy kell kiszedni a kutya...

Hogy kell kiszedni a kutya szeméből a csipát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 09:14
 1/7 anonim ***** válasza:

én kézzel kitörlöm.

De ha nagyon az,akkor valami baj van, fertőzést kapott.

most ki kamillával, ha nem múlik akkor állatorvos,mert szemcsepp kell neki.

(Ha kölyök,akkor rohanás az ügyeletre vele)

2011. ápr. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kamillás vattával, vagy szemvidító füves teával szoktam kiszedni.
2011. ápr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én egy kamillás zsepivel szoktam kitörölni.
2011. ápr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én bevizezek egy-egy vattapamacsot,és azzal kitörlöm neki mindennap
2011. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem szeretem mikor így túlaggódják a dolgokat, ezért van olyan sok mihaszna kutya. Nem kell parázni, fogod odanyúlsz, letörlöd. Ennyi. Magadnak se kammillázgatsz, meg pamacsozol reggelente. Gondol el, felkelsz büdös szájjal, kialvatlan fejjel, és egy mozdulattal kitörölted a csipát. Semmi extra. Nekik sem kell semmi bonyolult művelet.


Nyilván, ha betegség miatt csipás, jöhet kamilla, meg pamacs, de ha csak simán a por meg könny állt össze akkor elő a hüvelykujjaddal!

2011. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Én azért a biztonság kedvéért tartok otthon rendes arclemosó vattát és bórvizet. Bórvizet gyógyszertárakban tudsz venni, egy ezres körül van egy üveggel, és nagyon jól tisztít. Én azzal szoktam a kutyámnak a csipát kitörölni, illetve ha sétakor valami belemegy a szemébe (pl. homok), amitől hunyorog és pislog, akkor jó hogyha van otthon amivel csak letörlöm és megoldódott a probléma. :)
2011. ápr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fogsz egy zsebkendőt vagy vattát kicsit bevizezed és kitörlöd a szeméből a csipát..ennyi:)
2011. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!