Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék kutyát sétáltatni?

Hol tudnék kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
Székesfehérváron lakok.Van egy 7 hónapos magyar vizslám imád más kutyákkal játszani de nem mindig teheti mert rámszóltak a múltkor is hogy még kitöri a gerincét szegény kis ölebnek. Már szinte mindenhol sétáltattam szegényt de hagyták játszani. olyanokkal pedig csak ritkán találkozok akiknek közepes vagy nagyobb testű kutyájuk van. Amúgy belváros nagyon közelében lakom.
2011. ápr. 25. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vidd el Haleszba, vagy Gaja-partra, vagy Bregyóba. Az a baj hogy a belvárosban nincs túl sok hely, ahová vihetnéd. A belvárosban csak az ilyen padlócirkálókkal rendelkező emberkék sétáltatnak, mert azt hiszik a kiskutyájuk élvezi... Vagy még ott vannak a halastavak a panelházaknál, az is jó. :)

Nekem is van 3 kutyám, de a németjuhászom elég antiszoc egy kölyökkori rossz élmény miatt, ezért mi magányos farkasok vagyunk :)

2011. ápr. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Halastavak, Halesz, Bregyó!

Ott nagyobb kutyákat is láttam már. :)

2011. ápr. 25. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

No, ha van még okos és szelíd kutya, az a vizsla, nem pedig a belterjes csivava-palotapincsi szörnyetegek, amelyek agressziója a méretükkel fordítottan arányos. Az ilyen gazdiknak magyarázd el nyugodtan, hogy hamarabb tesz kárt az ő ölebe valakiben, mint a te vizslád.


Ha nem tetszik, húzzon farszíjat. Ahol ő sétáltathatja a kutyáját, ott te is megteheted. Nincs külön tér nagy- és kistestű kutyáknak. Tehet mind egy szívességet.

2011. ápr. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Haleszban szoktam sétálni,én is Fehérváron lakom, ausztrál juhászom van, meg egy keverékem :)
2011. ápr. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!