Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyről tavaly X. hóban...

Zsuzsanna25 kérdése:

Menhelyről tavaly X. hóban befogadott staffi kutyánk sajnos állandóan vakarózik. Eddig 46000, - Ft-ot költöttünk a kezelésére. Munkanélküliek vagyunk. Megszerettük. Ti mit csinálnátok vele? Menhelyre adnátok, hogy dobálódjon, vagy elaltatnátok?

Figyelt kérdés
Először ételallergiával kezelték, később bőrminta tenyésztés után baktérium és gomba tenyészett ki. Semmi nem használ.. tudnátok tanácsot adni? Esetleg járt ugyanigy a hiábavaló kezelésekkel valamelyikőtök?
2011. ápr. 25. 17:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A fiam hozta el a menhelyről, megkérdezésünk nélkül.. nem tájékoztatták semmiről. Annyira szeretnénk megtartani, adjatok tanácsot gomba kezelését házilag meg lehet oldani? Nagyon hullik a szőre, csupa korpa a háta.. most nem lehet fürdetni a rühirtó csepp még 1 hónapig hatásos rajta. Köszönöm a sok kedves tanácsot.. szurkoljatok, hogy meggyógyuljunk.
2011. ápr. 28. 10:54
 12/17 anonim ***** válasza:
szerintem csináltassatok egy kaparékvizsgálatot, (2 e ft), és talán egy T4 szintet (csak akkor ha a szőrhullás szimmetrikus). A kaparékvizsgálatból kiderül, hogy milyen gombával egyébbel álltok szemben.
2011. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, a bőrén belül egy göb lett, ami felszívódott, majd a lábára került a hasa aljáról. Megint el kell mennünk dokihoz, nagyon rosszat sejtek.
2011. máj. 3. 11:48
 14/17 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a kutyust és titeket is de kérlek szépen ne dobjátok el magatoktól szegényt!Hisz gondoljatok bele mit érezne szegény egyedül,betegen,magányosan.Tudom nehéz anyagilag.

Próbáljatok kitartani,minden jót kívánok nektek!

2011. máj. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Visszatértünk szigoruan vadhusi és rizs étrendre, kapott gombaellenes antibiotikumot, és úgy tűnik most tünetmentes. Vérvétel is volt, a pajzsmirigy határeseten van, későbbiekben hormont kell szednie. /Én is azt szedek, majd az én adagomat megosztom vele, igy olcsótt a kezelése:)/

70.000,- Ft fölött vagyunk, de megérte kezeltetni. Köszi a sok aggódó, kedves, jótanácsot.

2011. jún. 20. 19:15
 16/17 anonim ***** válasza:
minden jó, ha jó a vége, remélem, meggyógyult végleg...hidd el, nagyon hálás lesz (bár van egy tippem, hogy pont ezért dobta ki valaki, mert nem akart rá költeni)
2011. jún. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök,remélem innentől minden rendben lesz a kutyussal.
2011. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!