Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktassam le erről?

Hogy szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Labrador kutyám júniusban lesz egy éves. Vannak olyan alkalmak amikor teljesen meghülyül. Néha akkor amikor rászólok vlamiért,h nem szabad. Ilyenkor feltolja a seggét aztán meg elkezd rohanni az udvaron behúzott farokkal. Amikor rászólok,h fejezze be akkor meg ugat. Ez akkor még rosszabb,ha ezt a szobámba csinálja. Ráugrál az ágyra szét túrja a szőnyegeket stb..:S mit tegyek? Hogy szoktassam le erről? Amúgy ő nagyon okos,értelmes kutya,sok trükköt tud,tudja,h nem ő a falkavezér és mindig nagyon jó társaság:)
2011. ápr. 25. 18:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Meddig tart nála egy ilyen "meghülyülés"?
2011. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
hát kb. 5-8 percig.. aztán bemegyek a konyhába és kiflit hozok neki(az a kedvence) de persze nem adom oda neki.. ilyenkor nagyon lapul.gondolom szégyeli magát.. de nem tudom..:S
2011. ápr. 25. 18:20
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem meddig tart, mert azt hallottam valahol, hogy a spánielek és a retriverek hajlamosak epilepsziára, ami náluk azt jelenti, hogy ilyenkor vagy agresszívek lesznek, vagy bekattannak kb. 5-10 percre. Lehet, hogy a te kutyusod is az.
2011. ápr. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
És most akkor beteg?:O:O Tehetek vlamit,h ezt ne csinálja?:(
2011. ápr. 25. 18:34
 5/18 anonim válasza:
Nehogy megijedj,az epilepszia nagyon nem így néz ki egy kutyánál! Szerintem csak játszik.
2011. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez nem epilepszia...akkor nem az ágyat turná meg a szőnyeget és nem is ugrálna elhiheted...epilepszia tünete, remegés, erős nyáladzás, egyensúly vesztés, pillanatnyi idegzavar, esetleg vergődés..
2011. ápr. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
És hogy tudnám erről leszoktatni?
2011. ápr. 26. 12:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyéves még, elemében van. Nekem az amstaff kétéves korára nyugodott le egy kicsit. Addig mint egy bolygóhollandi, azt csinálta. Nem tudsz sztem mitteni, hacsak nem mozgatod le, elfárad, és akkor eszébe se jut a rendetlenkedés.
2011. ápr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. ápr. 27. 19:20
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen saját tiltószavad (ne, nem,...) amit mindig akkor mondj neki amikor 'meg van őrülve'. Ezenkívül kutyasuliban csináltuk, hogy ásványvizes üveget tölts meg vízzel/kővel és amikor ÉPPEN ezt a dolgot csinálja és nem fejezi be a tiltószó hallatára sem, dobd meg vele! miután megdobtad és abba hagyta, azonnal simpgatás, dícséret!
2011. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!