Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Lamb&Rice táppal etet...

Josera Lamb&Rice táppal etet valaki? Esetleg tapasztalat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Most Josera regulart eszik, lazacos és csirkés. A combiján és a pociján mintha kopottabb, kevesebb lenne a szőr.

Nem tudom , esetleg nem e a táp miatt van. Eddig josera juniort evett, 1 éves koráig (márciusig).

Vagy valami más táppal etessek? Ne csirkéssel? Mit ajánlatok?

Royalra és eucanubára most nincs pénzem... Labi szukáról van szó, 30 kg.

Persze holnap megmutatom az állatorvosnak. Amúgy semmi baja, jó kedv, labdamánia, de a hasán kevesebb a szőr...


2011. ápr. 25. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó táp, ismerőseim nagyon dicsérik. Szerintem próbáld ki nyugodtan.
2011. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel etetek nagyjából fél éve és nagyon elégedett vagyok vele. A kutyáim jó kondiban vannak, fényes a szőrük és kevesebb is elég belőle mint sok más tápból.


(a kevesebb szőr nem amiatt van, h vedlési szezon van??)

2011. ápr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szia! De amúgy vedlik rendesen, takarítok is utána.. :P :)

Csak ugye most volt 1 éves, tavaly nem vedlett, mert baba volt még, és lehet akkor csak nekem fura, hogy íyg vedlik... De én is a vedlésre gondoltam még. Köszi a válaszokat

2011. ápr. 25. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:

az én erdélyi kopómnak csirke allergiája van. ezt a tápot eszi, és szépen abbamaradt a vakarózás. szereti is, bundája fényes, széklete egészséges. a tacsim pedig economyt eszik. szerintem elég jók ezek a tápok, nem szükséges megvenni a szuper prémium tápokat (persze akinek telik rá és arra esküszik az vegye :-) )

a tacsimnak amikor felnőtt neki is kikopott 1-2 helyen a szőr és nem nőtt vissza, de se seb, se vakarózás. nem foltokban hullott, hanem csak láthatóan ritkásabb lett. én azt arra fogom h baba korában a nagy hidegekben az utcán élt, miután befogadtuk beszoktattuk a lakásba, már nem volt szüksége akkora bundára. nem tartod félig lakásban? de ha nem vakarózik akk no para.

2011. ápr. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Nincs se vakarózás, se semmi. Csak kopottabb, de lehet csak a vedlés miatt. Amúgy este bent alszik velem. Kinti-benti nappal, ha akar ki megy, ha akar bejön.

2011. ápr. 26. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!