Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan akadályozzuk meg a...

Hogyan akadályozzuk meg a szőrhullást?

Figyelt kérdés
Nagyon vágytam egy kiskutyára.Végre kaptam egyet anykámtól de nem nagyon szzereti mert az egész lakás tele van szőrrel.Hhogyan lehet ezt megakadályozni?Egyébként 9 hónapos shih tzu
2011. ápr. 26. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó szőrápolási eszköz, a furminator. Naponta vagy párnaponta végig kell menni vele a kutyán és ez 90%-ban eltávolítja az elhalt szőrszálakat a kutyából, vagyis azok nem a bútorokon fognak majd kikötni, hanem ebben a speciális kefében. Tényleg nagyon hatásos, csak ajánlani tudom.

[link]

2011. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
ez van, a kutya szørös...
2011. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen jó a furminátor de a shih-tzu és társainál elvileg nem lehet használni mert nem vedlős fajta és elvileg nincs aljszőre.nekem havanesem van és most neki is nagyon hullik a szőre(teljesen hosszú neki) pedig nagyon ápolom miőségi samponnal és balzsammal van fürdetve és még jó tápot is eszik(Pro plan,Acana) de még így is.szerintem vegyél neki lazac olajat attól hát ha megáll a szőr hullása.Luposan vagy Grizzly Pet én ezeket ajánlanám.
2011. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavasszal szőrt váltanak a kutyák , ezt nem lehet elkerülni max kefével lehet segíteni hogy gyorsabban vége legyen.
2011. ápr. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!